Rouă Atletic proprietar wimbledon begu Motivele Rezultat Cumulativ

Irina Begu, eliminată de la Wimbledon 2022. Românca a fost învinsă de  Jelena Ostapenko în trei seturi - Playtech Știri
Irina Begu, eliminată de la Wimbledon 2022. Românca a fost învinsă de Jelena Ostapenko în trei seturi - Playtech Știri

Irina Begu, înfrângere dramatică în turul trei de la Wimbledon. România mai  are o singură reprezentantă în competiție | Sport.ro
Irina Begu, înfrângere dramatică în turul trei de la Wimbledon. România mai are o singură reprezentantă în competiție | Sport.ro

Wimbledon 2023 | Veşti proaste din turneul de dublu feminin. Ana Bogdan,  Jaqueline Cristian şi Irina Begu au fost eliminate - Antena Sport
Wimbledon 2023 | Veşti proaste din turneul de dublu feminin. Ana Bogdan, Jaqueline Cristian şi Irina Begu au fost eliminate - Antena Sport

Wimbledon, invadat de ploaie. Când vor juca Sorana Cîrstea, Irina Begu și  Jacqueline Cristian. Programul a fost bulversat - Playsport
Wimbledon, invadat de ploaie. Când vor juca Sorana Cîrstea, Irina Begu și Jacqueline Cristian. Programul a fost bulversat - Playsport

Irina Begu, eliminată în turul secund de la Wimbledon 2023

Irina Begu, eliminată în turul doi de la Wimbledon după ce a acuzat  probleme medicale! Ce premiu a câștigat românca
Irina Begu, eliminată în turul doi de la Wimbledon după ce a acuzat probleme medicale! Ce premiu a câștigat românca

Irina Begu a bifat o victorie la Wimbledon! Marino, prima „victimă“

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Tennis, WTA – Wimbledon 2023: Begu sees off Marino - Tennis Majors

VIDEO Wimbledon: Irina Begu, învinsă fără drept de apel de Iga Swiatek,  fostă campioană la Roland Garros - HotNews.ro
VIDEO Wimbledon: Irina Begu, învinsă fără drept de apel de Iga Swiatek, fostă campioană la Roland Garros - HotNews.ro

Wimbledon 2023 | Irina Begu - Anna Blinkova 5-7, 3-6 în turul 2 de la All  England Club - Antena Sport
Wimbledon 2023 | Irina Begu - Anna Blinkova 5-7, 3-6 în turul 2 de la All England Club - Antena Sport

Româncele iau cu asalt Wimbledonul

Irina Begu a fost învinsă de Anna Blinkova, în turul 2 de la Wimbledon |  Flashscore.ro
Irina Begu a fost învinsă de Anna Blinkova, în turul 2 de la Wimbledon | Flashscore.ro

Irina Begu e în turul 3 la Wimbledon! A trecut de Petra Martic

Irina Begu s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon, unde o așteaptă  o adversară redutabilă | Digi24
Irina Begu s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon, unde o așteaptă o adversară redutabilă | Digi24

Strigătul de disperare al Irinei Begu la Wimbledon 2023

Gabriela Ruse s-a oprit în calificări la Wimbledon! Irina Begu, cap de  serie pe tabloul principal
Gabriela Ruse s-a oprit în calificări la Wimbledon! Irina Begu, cap de serie pe tabloul principal

Victorie pentru Irina Begu la Wimbledon. Românca s-a calificat în turul  trei | Observatornews.ro
Victorie pentru Irina Begu la Wimbledon. Românca s-a calificat în turul trei | Observatornews.ro

Irina Begu, eliminată în turul 3 la Wimbledon. Românca, învinsă de Jelena  Ostapenko în 3 seturi - Eurosport
Irina Begu, eliminată în turul 3 la Wimbledon. Românca, învinsă de Jelena Ostapenko în 3 seturi - Eurosport

Tenis: Irina Begu, calificată în turul al doilea la Wimbledon | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, calificată în turul al doilea la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

De la Roland Garros, direct la Wimbledon! Irina Begu și-a dezvăluit  planurile și lecția învățată în sezonul de zgură | Sport.ro
De la Roland Garros, direct la Wimbledon! Irina Begu și-a dezvăluit planurile și lecția învățată în sezonul de zgură | Sport.ro

Dublul Bogdan/Cristian eliminat în turul secund la Wimbledon. Perechea Begu/Kalinina  a abandonat
Dublul Bogdan/Cristian eliminat în turul secund la Wimbledon. Perechea Begu/Kalinina a abandonat

Irina Begu s-a calificat în turul doi la Wimbledon! Victorie în decisiv,  după mai multe întreruperi
Irina Begu s-a calificat în turul doi la Wimbledon! Victorie în decisiv, după mai multe întreruperi

Din păcate, și Irina Begu

Irina Begu avansează în turul secund de la Wimbledon

Wimbledon, ziua 3 | Meciul Irinei Begu, întrerupt din cauza întunericului!  Kvitova, în turul 2 - Eurosport
Wimbledon, ziua 3 | Meciul Irinei Begu, întrerupt din cauza întunericului! Kvitova, în turul 2 - Eurosport