Exterior Imperialism Cască u cluj astra cupa romaniei împrejmuire Pană izbucni

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României 2021. Astra Giurgiu a  pierdut în prelungiri | Digi24
Universitatea Craiova a câștigat Cupa României 2021. Astra Giurgiu a pierdut în prelungiri | Digi24

Live Text Astra Giurgiu - Universitatea Craiova, în finala Cupei României

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României după un meci dificil cu Astra

Ioan Niculae a intrat în vestiar după meci! Denis Alibec: ”Această finală  ne poate salva sezonul”
Ioan Niculae a intrat în vestiar după meci! Denis Alibec: ”Această finală ne poate salva sezonul”

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

REZUMAT | ”U” Cluj - Astra Giurgiu 1-2 | Etapa 15, Liga 2, 2021-2022

Video | 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1, în grupele Cupei. Un autogol a stabilit  scorul final în derby-ul Clujului, jucat după 7 ani și jumătate
Video | 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1, în grupele Cupei. Un autogol a stabilit scorul final în derby-ul Clujului, jucat după 7 ani și jumătate

Cele mai surprinzătoare câștigătoare din Cupa României! U Cluj, Arieșul  Turda, Chimia Râmnicu Vâlcea și Voluntari au scris istorie - Fanatik.ro
Cele mai surprinzătoare câștigătoare din Cupa României! U Cluj, Arieșul Turda, Chimia Râmnicu Vâlcea și Voluntari au scris istorie - Fanatik.ro

Meci nebun pe Cluj Arena. Universitatea Cluj ratează calificarea în Cupa  României după ce a condus cu 3-0
Meci nebun pe Cluj Arena. Universitatea Cluj ratează calificarea în Cupa României după ce a condus cu 3-0

Sepsi a cucerit Cupa României pentru a doua oară consecutiv. A învins-o pe Universitatea  Cluj la loviturile de departajare | Digi24
Sepsi a cucerit Cupa României pentru a doua oară consecutiv. A învins-o pe Universitatea Cluj la loviturile de departajare | Digi24

Video | VIDEO U Cluj - Astra 3-4. Giurgiuvenii, în sferturile Cupei României

Prima reacție a fotbalistului Valentin Gheorghe, după prostia făcută în  finalul meciului U Cluj – Astra Giurgiu: „Nu mi-am dat seama că sunt în  ofsaid”
Prima reacție a fotbalistului Valentin Gheorghe, după prostia făcută în finalul meciului U Cluj – Astra Giurgiu: „Nu mi-am dat seama că sunt în ofsaid”

S-a stabilit programul 16-imilor de finală din Cupa României: Astra - CFR  Cluj, cel mai interesant duel
S-a stabilit programul 16-imilor de finală din Cupa României: Astra - CFR Cluj, cel mai interesant duel

Cupa României | U Cluj - CFR Cluj 1-1. Remiză în Ardeal! Petrolul - Sepsi  1-3. Covăsnenii au răpus "lupii". Cum arată grupele, după prima etapă -  Antena Sport
Cupa României | U Cluj - CFR Cluj 1-1. Remiză în Ardeal! Petrolul - Sepsi 1-3. Covăsnenii au răpus "lupii". Cum arată grupele, după prima etapă - Antena Sport

VIDEO | ”U” Cluj - FC Hermannstadt 1-0. Anselmo aduce calificarea în  minutul 90+2!
VIDEO | ”U” Cluj - FC Hermannstadt 1-0. Anselmo aduce calificarea în minutul 90+2!

Cupa României: Universitate Cluj vs Astra Giurgiu | Jurnal Giurgiuvean

Cupa României / Ne îndreptăm spre o finală Astra – Viitorul?

U Cluj pune tunurile pe arbitraj după eliminarea din Cupa României: „O  jignire la adresa competiției”
U Cluj pune tunurile pe arbitraj după eliminarea din Cupa României: „O jignire la adresa competiției”

Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a  pierdut la Oradea. Toate rezultatele
Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a pierdut la Oradea. Toate rezultatele

VIDEO ǀ FC Botoşani - ”U” Cluj 0-4. ”Şepcile roşii” fac recital şi în Cupă

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa  o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a  ratat penalty! | Sport.ro
U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a ratat penalty! | Sport.ro

VIDEO Meci halucinant în Cupa României: „U“ Cluj - Astra era 3-0 în minutul  8. Apoi, a urmat o nebunie totală | adevarul.ro
VIDEO Meci halucinant în Cupa României: „U“ Cluj - Astra era 3-0 în minutul 8. Apoi, a urmat o nebunie totală | adevarul.ro

Surpriză în Cupa României! Astra Giurgiu, eliminată încă din turul 4 -  Eurosport
Surpriză în Cupa României! Astra Giurgiu, eliminată încă din turul 4 - Eurosport

TRAGEREA LA SORȚI a 16-imilor Cupei României. "U" Cluj - Steaua, Balotești  - CFR Cluj, Târlungeni - Petrolul, Unirea Brânceni - Astra, Dacia Unirea  Brăila - Dinamo. Programul complet
TRAGEREA LA SORȚI a 16-imilor Cupei României. "U" Cluj - Steaua, Balotești - CFR Cluj, Târlungeni - Petrolul, Unirea Brânceni - Astra, Dacia Unirea Brăila - Dinamo. Programul complet

Finala Cupei României: Sepsi Sfântu Gheorghe - Universitatea Cluj 0-0, 5-4,  la loviturile de departajare
Finala Cupei României: Sepsi Sfântu Gheorghe - Universitatea Cluj 0-0, 5-4, la loviturile de departajare

U Cluj și-a aflat adversara din Cupa României. Șansă importantă de a ajunge  în semifinale | www.actualdecluj.ro
U Cluj și-a aflat adversara din Cupa României. Șansă importantă de a ajunge în semifinale | www.actualdecluj.ro