Peru Ocluzie roșu tenis sorana cirstea live Halloween Indiferenţă

Video | Sorana Cîrstea - Jasmine Paolini 2-6, 6 (6)-7 . Românca, eliminată  de la WTA Dubai
Video | Sorana Cîrstea - Jasmine Paolini 2-6, 6 (6)-7 . Românca, eliminată de la WTA Dubai

Sorana Cîrstea pierde cu Jasmine Paolini, după un set secund dramatic -  spotmedia.ro
Sorana Cîrstea pierde cu Jasmine Paolini, după un set secund dramatic - spotmedia.ro

US Open 2023 | „Am fost peste ea” Sorana Cîrstea nu are de gând să se  oprească, după victoria cu Elena Rybakina | Sport.ro
US Open 2023 | „Am fost peste ea” Sorana Cîrstea nu are de gând să se oprească, după victoria cu Elena Rybakina | Sport.ro

Sorana Cîrstea - Laura Siegemund live stream US Open turul 1

Sorana Cîrstea urcă fără să joace: Locul atins în clasamentul live, după  ultimele actualizări | adevarul.ro
Sorana Cîrstea urcă fără să joace: Locul atins în clasamentul live, după ultimele actualizări | adevarul.ro

Sorana Cîrstea - Marketa Vondrousova 2-6, 7-6 (1), 6-2. Ce revenire, ce  victorie! Românca e în semifinale la Dubai
Sorana Cîrstea - Marketa Vondrousova 2-6, 7-6 (1), 6-2. Ce revenire, ce victorie! Românca e în semifinale la Dubai

Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la US Open: a ratat un meci de gală cu  Ashleigh Barty | Sport.ro
Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la US Open: a ratat un meci de gală cu Ashleigh Barty | Sport.ro

sorana cîrstea - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
sorana cîrstea - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Scoruri live Sorana Cîrstea, rezultate, program competițional |  Flashscore.ro / Tenis
Scoruri live Sorana Cîrstea, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

WTA Dubai: Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale de Jasmine Paolini -  Șase mingi de set ratate - HotNews.ro
WTA Dubai: Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale de Jasmine Paolini - Șase mingi de set ratate - HotNews.ro

Video | Sorana Cîrstea - Donna Vekic, LIVE VIDEO, de la 14:00 pe DGS 2, în  optimile de finală de la WTA Dubai
Video | Sorana Cîrstea - Donna Vekic, LIVE VIDEO, de la 14:00 pe DGS 2, în optimile de finală de la WTA Dubai

Wimbledon 2021 | Sorana Cîrstea în luptă cu istoria. Pe ce loc urcă în WTA  dacă învinge astăzi - Eurosport
Wimbledon 2021 | Sorana Cîrstea în luptă cu istoria. Pe ce loc urcă în WTA dacă învinge astăzi - Eurosport

Video | Sorana Cîrstea - Sloane Stephens 6-3, 6-2. Românca merge în turul  doi la WTA Doha
Video | Sorana Cîrstea - Sloane Stephens 6-3, 6-2. Românca merge în turul doi la WTA Doha

Sorana Cîrstea, punct fabulos la retur! Belinda Bencic, fără soluții la US  Open
Sorana Cîrstea, punct fabulos la retur! Belinda Bencic, fără soluții la US Open

Video | Sorana Cîrstea, victorie cu Varvara Gracheva și calificare în turul  doi la Montreal
Video | Sorana Cîrstea, victorie cu Varvara Gracheva și calificare în turul doi la Montreal

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea, „demolată" de Iga Swiatek în turul secund la Doha

Sorana Cirstea - Stiri - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea - Aryna Sabalenka, ora 20.00, live score pe playsport.ro.  Sorana dă bătalia pentru semifinale la Miami
Sorana Cîrstea - Aryna Sabalenka, ora 20.00, live score pe playsport.ro. Sorana dă bătalia pentru semifinale la Miami

Sorana Cîrstea - Karolina Muchova 7-5, 6-1. "Sori" s-a calificat în  optimile de finală de la WTA Miami, după un meci senzațional - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Karolina Muchova 7-5, 6-1. "Sori" s-a calificat în optimile de finală de la WTA Miami, după un meci senzațional - Antena Sport

Sorana Cîrstea - Danielle Collins 3-6, 2-6. "Sori" a ratat calificarea în  sferturile de finală ale turneului de la Miami - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Danielle Collins 3-6, 2-6. "Sori" a ratat calificarea în sferturile de finală ale turneului de la Miami - Antena Sport

Sorana Cîrstea s-a calificat în finală la Strasbourg, după o revenire  superbă! Live Video Online. Cu cine se va lupta pentru trofeu
Sorana Cîrstea s-a calificat în finală la Strasbourg, după o revenire superbă! Live Video Online. Cu cine se va lupta pentru trofeu

Sorana Cîrstea s-a calificat pentru prima dată în optimi la US Open. A  învins-o pe Rîbakina, locul 4 WTA | Digi24
Sorana Cîrstea s-a calificat pentru prima dată în optimi la US Open. A învins-o pe Rîbakina, locul 4 WTA | Digi24