suliţă admira Suri tenis buzarnescu acum Problema proteină contaminate

Mihaela Buzărnescu le-a răspuns criticilor, după ce a fost sfătuită să-și  încheie cariera
Mihaela Buzărnescu le-a răspuns criticilor, după ce a fost sfătuită să-și încheie cariera

Mihaela Buzărnescu revine pe teren după un an de pauză! Va juca la US Open,  în direct pe Eurosport - Eurosport
Mihaela Buzărnescu revine pe teren după un an de pauză! Va juca la US Open, în direct pe Eurosport - Eurosport

Continuă incredibila cursă a Mihaelei Buzărnescu. Românca a oferit o  demonstrație de tenis intens la Budapesta
Continuă incredibila cursă a Mihaelei Buzărnescu. Românca a oferit o demonstrație de tenis intens la Budapesta

Cum poate ajunge Mihaela Buzărnescu în Top 40

Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și  pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24
Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24

Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut în optimi la Karlsruhe (WTA 125) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut în optimi la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu, în revenire de formă după eliminarea de la Wimbledon.  Două victorii într-o zi la Bastad
Mihaela Buzărnescu, în revenire de formă după eliminarea de la Wimbledon. Două victorii într-o zi la Bastad

Ce a făcut Buzărnescu cu primul milion de euro câștigați din tenis

Mihaela Buzarnescu

Mihaela Buzărnescu, pregătită de revenire, după cea mai grea accidentare a  carierei! Visează la US Open - Eurosport
Mihaela Buzărnescu, pregătită de revenire, după cea mai grea accidentare a carierei! Visează la US Open - Eurosport

Mihaela Buzărnescu, campioană la Le Neubourg! Victorie categorică în finală

LIVE BLOG România la Roland Garros | Mihaela Buzărnescu, OUT în turul 2.  Cîrstea e în turul 3 - Eurosport
LIVE BLOG România la Roland Garros | Mihaela Buzărnescu, OUT în turul 2. Cîrstea e în turul 3 - Eurosport

Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile turneului Winners  Open (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile turneului Winners Open (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Duel 100% românesc la turneul WTA de la Belgrad: Mihaela Buzărnescu vs  Patricia Țig! Cu cine joacă Ana Bogdan la Parma
Duel 100% românesc la turneul WTA de la Belgrad: Mihaela Buzărnescu vs Patricia Țig! Cu cine joacă Ana Bogdan la Parma

Mihaela Buzărnescu, apariție surprinzătoare după 17 luni de absență din  tenis: „Nimic nu este garantat, am încercat totul ca să concurez din nou”
Mihaela Buzărnescu, apariție surprinzătoare după 17 luni de absență din tenis: „Nimic nu este garantat, am încercat totul ca să concurez din nou”

Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut prin neprezentare finala de dublu a  turneului de la Bastad (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut prin neprezentare finala de dublu a turneului de la Bastad (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu a fost eliminată în turul II de la Jocurile Olimpice de  Marketa Vondrousova
Mihaela Buzărnescu a fost eliminată în turul II de la Jocurile Olimpice de Marketa Vondrousova

Mihaela Buzărnescu, victorie la Wimbledon, în primul tur, după ce  organizatorii au forțat-o să se schimbe - Eurosport
Mihaela Buzărnescu, victorie la Wimbledon, în primul tur, după ce organizatorii au forțat-o să se schimbe - Eurosport

BUZARNESCU, SAN JOSE | "30 de ani e noul 20 in tenis! Putem sa ne asteptam  literalmente la orice de acum!" Reactia lui CTP dupa finala castigata de  Miki | Sport.ro
BUZARNESCU, SAN JOSE | "30 de ani e noul 20 in tenis! Putem sa ne asteptam literalmente la orice de acum!" Reactia lui CTP dupa finala castigata de Miki | Sport.ro

Mihaela Buzărnescu nu se lasă până nu revine în top 100 WTA: „Lumea mă tot  întreabă de ce nu mă las, că nu mai joc cum jucam înainte” | Sport.ro
Mihaela Buzărnescu nu se lasă până nu revine în top 100 WTA: „Lumea mă tot întreabă de ce nu mă las, că nu mai joc cum jucam înainte” | Sport.ro

ITF: Mihaela Buzărnescu, campioană la Le Neubourg - HotNews.ro

Mihaela Buzărnescu, prima apariție după 17 luni. Ce s-a întâmplat cu  sportiva: ”Acum o să se
Mihaela Buzărnescu, prima apariție după 17 luni. Ce s-a întâmplat cu sportiva: ”Acum o să se

Jucătoarea De Tenis Mihaela Buzărnescu Va Juca Finala Turneului ITF De La  Tokyo | Libertatea
Jucătoarea De Tenis Mihaela Buzărnescu Va Juca Finala Turneului ITF De La Tokyo | Libertatea