egoul Serios Relua sorana cirstea la us open 2021 puternic deformare jenat

Sorana Cîrstea, plătită cu 940 de dolari pe minut la US Open 2021! Cu câți  bani va pleca acasă românca după o singură victorie | Sport.ro
Sorana Cîrstea, plătită cu 940 de dolari pe minut la US Open 2021! Cu câți bani va pleca acasă românca după o singură victorie | Sport.ro

Australian Open 2021. Reacția antrenorului Adrian Cruciat, la finalul  meciului, după ce a fost apostrofat de Sorana Cîrstea | Antena 1
Australian Open 2021. Reacția antrenorului Adrian Cruciat, la finalul meciului, după ce a fost apostrofat de Sorana Cîrstea | Antena 1

Sorana Cîrstea, după înfrângerea dureroasă din sferturile US Open: „Cred că  scorul este destul de dur pentru ceea ce s-a jucat”
Sorana Cîrstea, după înfrângerea dureroasă din sferturile US Open: „Cred că scorul este destul de dur pentru ceea ce s-a jucat”

Sorana Cîrstea a eliminat o favorită în primul tur de la US Open 2021 -  spotmedia.ro
Sorana Cîrstea a eliminat o favorită în primul tur de la US Open 2021 - spotmedia.ro

Simona Halep și Sorana Cîrstea, în turul doi de la US Open 2021: Miza  financiară a meciurilor - spotmedia.ro
Simona Halep și Sorana Cîrstea, în turul doi de la US Open 2021: Miza financiară a meciurilor - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea, pur și simplu magnifică. 3 detalii incredibile despre  parcursul de la US Open | Sport.ro
Sorana Cîrstea, pur și simplu magnifică. 3 detalii incredibile despre parcursul de la US Open | Sport.ro

Sorana Cîrstea, suma câștigată la US Open: Cel mai profitabil turneu din  2023 pentru jucătoarea din România | adevarul.ro
Sorana Cîrstea, suma câștigată la US Open: Cel mai profitabil turneu din 2023 pentru jucătoarea din România | adevarul.ro

US Open: Sorana Cîrstea vs Veronika Kudermetova - Românca a câștigat  singurul duel direct - HotNews.ro
US Open: Sorana Cîrstea vs Veronika Kudermetova - Românca a câștigat singurul duel direct - HotNews.ro

Sorana, o decizie inspirată: Cum de a ajuns să joace la Strasbourg, unde,  astăzi, are finala | adevarul.ro
Sorana, o decizie inspirată: Cum de a ajuns să joace la Strasbourg, unde, astăzi, are finala | adevarul.ro

Sorana Cîrstea, meci cu o finalistă de Grand Slam - Ora de start și cine  transmite partida - HotNews.ro
Sorana Cîrstea, meci cu o finalistă de Grand Slam - Ora de start și cine transmite partida - HotNews.ro

PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea s-a oprit în turul 2, după un meci  care a avut două părți diferite - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea s-a oprit în turul 2, după un meci care a avut două părți diferite - Eurosport

Kayla Day vs. Sorana Cirstea Highlights | 2023 US Open Round 1

Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la US Open: a ratat un meci de gală cu  Ashleigh Barty | Sport.ro
Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la US Open: a ratat un meci de gală cu Ashleigh Barty | Sport.ro

Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în optimi la US Open după ce a  învins-o pe Elena Rîbakina - Obiectiv de Suceava
Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în optimi la US Open după ce a învins-o pe Elena Rîbakina - Obiectiv de Suceava

Presentation | Sorana Cîrstea is making her debut at the Transylvania Open  - Transylvania Open 2024
Presentation | Sorana Cîrstea is making her debut at the Transylvania Open - Transylvania Open 2024

US Open 2021: Sorana Cârstea a învins-o pe Veronika Kudermetova şi s-a  calificat în turul
US Open 2021: Sorana Cârstea a învins-o pe Veronika Kudermetova şi s-a calificat în turul

Final de drum pentru Sorana Cîrstea. Se retrage. Anunțul trist a fost făcut  deja: decizia este luată - News 18
Final de drum pentru Sorana Cîrstea. Se retrage. Anunțul trist a fost făcut deja: decizia este luată - News 18

Victorie spectaculoasă pentru Sorana Cîrstea şi calificare în semifinale la  Miami Open
Victorie spectaculoasă pentru Sorana Cîrstea şi calificare în semifinale la Miami Open

Sorana Cîrstea, victorie remarcabilă la US Open. Jucătoarea română  stabileşte o premieră în cariera ei, la turneul de la Flashing Meadow
Sorana Cîrstea, victorie remarcabilă la US Open. Jucătoarea română stabileşte o premieră în cariera ei, la turneul de la Flashing Meadow

Sorana Cîrstea, eliminată în turul secund la US Open. Simona Halep rămâne  singura reprezentantă a României
Sorana Cîrstea, eliminată în turul secund la US Open. Simona Halep rămâne singura reprezentantă a României

PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea, în turul 2 la US Open după o  victorie cu emoții! A făcut un set decisiv perfect - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea, în turul 2 la US Open după o victorie cu emoții! A făcut un set decisiv perfect - Eurosport

Sorana Cîrstea a „spart” la New York banii pe care i-a câștigat la US Open  2023 - FOTO - Playtech Știri
Sorana Cîrstea a „spart” la New York banii pe care i-a câștigat la US Open 2023 - FOTO - Playtech Știri

Sorana Cîrstea, adversar de top în turneul WTA Abu Dhabi. Cum arată pentru  2021 noul echipament
Sorana Cîrstea, adversar de top în turneul WTA Abu Dhabi. Cum arată pentru 2021 noul echipament

Previziune minunată pentru Sorana Cîrstea după Australian Open 2021

US Open 2021 | Sorana Cîrstea - Shelby Rogers 5-7, 2-6. Românca a avut  chiar şi minge de set, dar a fost eliminată din turul 2! - Antena Sport
US Open 2021 | Sorana Cîrstea - Shelby Rogers 5-7, 2-6. Românca a avut chiar şi minge de set, dar a fost eliminată din turul 2! - Antena Sport