Home

sovietic om de zapada articol scor live tenis halep Forma navei hoţ sfânt

FINALA WIMBLEDON 2019, 13 iulie. Simona HALEP - Serena WILLIAMS, LIVE. Scor:  rezultat final | DCNews
FINALA WIMBLEDON 2019, 13 iulie. Simona HALEP - Serena WILLIAMS, LIVE. Scor: rezultat final | DCNews

SIMONA HALEP | Euronews România

SIMONA HALEP - JENNIFER BRADY 7-6, 6-1, AUSTRALIAN OPEN 2020 // Simona  FORȚĂ BRUTĂ! Cu dureri la încheietură, jucătoarea noastră a strâns din  dinți și s-a calificat în turul 2 la Australian Open
SIMONA HALEP - JENNIFER BRADY 7-6, 6-1, AUSTRALIAN OPEN 2020 // Simona FORȚĂ BRUTĂ! Cu dureri la încheietură, jucătoarea noastră a strâns din dinți și s-a calificat în turul 2 la Australian Open

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco  Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro

Australian Open. SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS, scor final | DCNews

Revenirea Simonei Halep, lăudată în presa americană. „Scor final: libertate”

Simona Halep, în finala Australian Open după un meci de infarct cu  Angelique Kerber
Simona Halep, în finala Australian Open după un meci de infarct cu Angelique Kerber

Halep este dată ca favorită în meciul cu Badosa. Ce spune statistica și  cine transmite meciul la tv | Flashscore.ro
Halep este dată ca favorită în meciul cu Badosa. Ce spune statistica și cine transmite meciul la tv | Flashscore.ro

LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE
LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE

Dra-ma-tic! Halep câștigă un tie-break ireal, în care a ratat 6 mingi de set

Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari  emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video -  Fanatik.ro
Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Paula Badosa, în primul tur la  WTA Miami
Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Paula Badosa, în primul tur la WTA Miami

Halep - Serena, 6-0; 6-2. Reactii dupa meciul care a facut-o pe americanca  sa spuna ca se va antrena "special" pentru ea - Stirileprotv.ro
Halep - Serena, 6-0; 6-2. Reactii dupa meciul care a facut-o pe americanca sa spuna ca se va antrena "special" pentru ea - Stirileprotv.ro

Simona Halep a pierdut primul meci oficial pe care l-a disputat după 18  luni, la Miami Open
Simona Halep a pierdut primul meci oficial pe care l-a disputat după 18 luni, la Miami Open

B365 - SIMONA HALEP VS. VICTORIA AZARENKA, în SFERTURI DE FINALĂ US OPEN  2015, AZI, LIVETEXT,SCOR LIVE •
B365 - SIMONA HALEP VS. VICTORIA AZARENKA, în SFERTURI DE FINALĂ US OPEN 2015, AZI, LIVETEXT,SCOR LIVE •

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Halep - Pliskova, 6-1, 6-4. Simona Halep este în sferturi la Madrid Open |  Digi24
Halep - Pliskova, 6-1, 6-4. Simona Halep este în sferturi la Madrid Open | Digi24

WTA a confirmat că Simona Halep poate reveni imediat în circuit |  Flashscore.ro
WTA a confirmat că Simona Halep poate reveni imediat în circuit | Flashscore.ro

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Cine transmite meciul Simona Halep - Paula Badosa | Tenis | iAM SPORT

CINCINNATI. Simona Halep - Ajla Tomljanovic, 16 august 2018. Scor final! |  DCNews
CINCINNATI. Simona Halep - Ajla Tomljanovic, 16 august 2018. Scor final! | DCNews

Halep, învinsă de Paula Badosa, în primul tur la Miami Open. A fost prima  partidă jucată de Simona după un an şi jumătate | Digi24
Halep, învinsă de Paula Badosa, în primul tur la Miami Open. A fost prima partidă jucată de Simona după un an şi jumătate | Digi24