Home

Observa Ithaca Asasin scor final halep azi extinde Defectiune Silitor

Australian Open 2022 | Simona Halep, culoar accesibil spre semifinale după  surprizele de azi - Eurosport
Australian Open 2022 | Simona Halep, culoar accesibil spre semifinale după surprizele de azi - Eurosport

Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru  româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24
Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24

simona halep - G4Media.ro

Scor final Simona Halep - Karolina Pliskova! Meci de infarct! Cum s-a  terminat setul decisiv de la Turneul Campioanelor 2019
Scor final Simona Halep - Karolina Pliskova! Meci de infarct! Cum s-a terminat setul decisiv de la Turneul Campioanelor 2019

Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor  se anticipează - Eurosport
Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor se anticipează - Eurosport

Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing :  Europa FM
Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing : Europa FM

Simona Halep, meci revenire în WTA, Miami Open

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR

Simona Halep - Johanna Konta, 7-5, 6-1, în turul 2 al Madrid Open, după un  meci al contrastelor | Digi24
Simona Halep - Johanna Konta, 7-5, 6-1, în turul 2 al Madrid Open, după un meci al contrastelor | Digi24

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Halep în semifinalele turneului de la Toronto după ce a învins-o pe Cori  Gauff - msnews
Halep în semifinalele turneului de la Toronto după ce a învins-o pe Cori Gauff - msnews

Simona Halep, atitudine rară în momentul în care a comis o dublă greșeală

Final de meci! Simona Halep - Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE
Final de meci! Simona Halep - Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Ce urmează pentru Simona Halep, după Birmingham. Ce loc va ocupa în WTA +  planul înainte de Wimbledon - Eurosport
Ce urmează pentru Simona Halep, după Birmingham. Ce loc va ocupa în WTA + planul înainte de Wimbledon - Eurosport

Simona Halep, după victoria cu Garbine Muguruza: „Oamenii din tribună nu  m-au susținut azi”
Simona Halep, după victoria cu Garbine Muguruza: „Oamenii din tribună nu m-au susținut azi”

Simona Halep

Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens -  Eurosport
Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens - Eurosport

LIVE SCORE Wimbledon 2019 | Simona Halep s-a calificat în turul 2, după un  final irezistibil
LIVE SCORE Wimbledon 2019 | Simona Halep s-a calificat în turul 2, după un final irezistibil