îndesi Sacou lavă rezultate live polo pe apa Transparent motor şoim

SUA au câștigat finala olimpică la polo feminin, după o victorie clară  contra Spaniei
SUA au câștigat finala olimpică la polo feminin, după o victorie clară contra Spaniei

România s-a clasat pe locul 10 la Mondialul de polo

Care sunt rezultatele meciurilor de vineri din Superliga masculină de polo  pe apă, turneu care se desfășoară la Floreasca. Ce meciuri sunt transmise  la tv
Care sunt rezultatele meciurilor de vineri din Superliga masculină de polo pe apă, turneu care se desfășoară la Floreasca. Ce meciuri sunt transmise la tv

România a pierdut cu Spania în sferturile CE de polo. Ce performanță au  reușit ”Tricolorii”
România a pierdut cu Spania în sferturile CE de polo. Ce performanță au reușit ”Tricolorii”

România a debutat cu o victorie la Campionatul European de polo din Croația  | Flashscore.ro
România a debutat cu o victorie la Campionatul European de polo din Croația | Flashscore.ro

Spania | Sumar

Rezultate Campionatul Mondial de polo pe apă, Polo Lume - Flashscore

România - Serbia 7-18 a fost în AntenaPLAY! "Tricolorii" au încheiat pe  locul 8 la Campionatul European de polo - Antena Sport
România - Serbia 7-18 a fost în AntenaPLAY! "Tricolorii" au încheiat pe locul 8 la Campionatul European de polo - Antena Sport

România, doar locul 10 la Campionatul Mondial de polo de la Doha. Eșec în  ultima partidă | Flashscore.ro
România, doar locul 10 la Campionatul Mondial de polo de la Doha. Eșec în ultima partidă | Flashscore.ro

Mondialul de polo pe apă începe azi! România-Ungaria

Polo - stiri, meciuri de polo, scoruri, rezultate, faze tari din polo pe apa  - Digi Sport | Pagina 13
Polo - stiri, meciuri de polo, scoruri, rezultate, faze tari din polo pe apa - Digi Sport | Pagina 13

România s-a oprit în sferturi la EURO! Tricolorii, surclasați de campioana  mondială din 2022 - Eurosport
România s-a oprit în sferturi la EURO! Tricolorii, surclasați de campioana mondială din 2022 - Eurosport

România a învins China și va avea „finala” ei la Campionatul Mondial de polo  masculin
România a învins China și va avea „finala” ei la Campionatul Mondial de polo masculin

Rezultate Campionatul European de polo din , Polo Europa - Flashscore

Naționala de polo a fost învinsă de Italia la Mondialul de la Doha. Cum  poate ajunge la Jocurile Olimpice | Flashscore.ro
Naționala de polo a fost învinsă de Italia la Mondialul de la Doha. Cum poate ajunge la Jocurile Olimpice | Flashscore.ro

Campionatul Mondial de Polo: România - Kazahstan | Flashscore.ro

Loturile selecţionatelor României pentru Campionatele Europene de polo  masculin şi feminin, ce vor fi live în AntenaPLAY - Antena Sport
Loturile selecţionatelor României pentru Campionatele Europene de polo masculin şi feminin, ce vor fi live în AntenaPLAY - Antena Sport