Anunţ Decrementați ipocrizie rezultat meci tenis halep azi lemn șoarece lanţ

Simona Halep a plecat la Miami, în primul turneu după un an şi jumătate de  pauză. „Va fi foarte greu să reintru în formă”.
Simona Halep a plecat la Miami, în primul turneu după un an şi jumătate de pauză. „Va fi foarte greu să reintru în formă”.

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

Înfrângere dramatică pentru Simona Halep, la Roland Garros: Românca a ieșit  în turul doi, cel mai slab rezultat după 2013/ Halep părea să aibă  dificultăți de respirație
Înfrângere dramatică pentru Simona Halep, la Roland Garros: Românca a ieșit în turul doi, cel mai slab rezultat după 2013/ Halep părea să aibă dificultăți de respirație

Halep - Serena, 6-0; 6-2. Reactii dupa meciul care a facut-o pe americanca  sa spuna ca se va antrena "special" pentru ea - Stirileprotv.ro
Halep - Serena, 6-0; 6-2. Reactii dupa meciul care a facut-o pe americanca sa spuna ca se va antrena "special" pentru ea - Stirileprotv.ro

Ce rezultate i se anulează Simonei Halep după suspendarea pentru dopaj -  Playsport
Ce rezultate i se anulează Simonei Halep după suspendarea pentru dopaj - Playsport

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Halep-Garcia: Simona a câștigat prima partidă la Turneul Campioanelor: 6-4,  6-2. LIVE TEXT - Stirileprotv.ro
Halep-Garcia: Simona a câștigat prima partidă la Turneul Campioanelor: 6-4, 6-2. LIVE TEXT - Stirileprotv.ro

Simona Halep revine la Miami Open. Primul tur va fi jucat cu Paula Badosa |  AUDIO : Europa FM
Simona Halep revine la Miami Open. Primul tur va fi jucat cu Paula Badosa | AUDIO : Europa FM

Simona Halep nu va juca pentru România în meciul cu Ucraina din Billie Jean  King Cup - HotNews.ro
Simona Halep nu va juca pentru România în meciul cu Ucraina din Billie Jean King Cup - HotNews.ro

Simona Halep - Wikipedia

SIMONA HALEP - PAULA BADOSA ONLINE STREAM 6-1, 4-6, 3-6. Simona Halep a  pierdut primul meci de la revenirea în circuitul WTA
SIMONA HALEP - PAULA BADOSA ONLINE STREAM 6-1, 4-6, 3-6. Simona Halep a pierdut primul meci de la revenirea în circuitul WTA

Simona Halep a pierdut primul meci oficial pe care l-a disputat după 18  luni, la Miami Open
Simona Halep a pierdut primul meci oficial pe care l-a disputat după 18 luni, la Miami Open

Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme  medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews
Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews

SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Simona Halep, căzătură puternică în  primul set cu Brady! A cerut intervenția medicului și acuză dureri în meci
SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Simona Halep, căzătură puternică în primul set cu Brady! A cerut intervenția medicului și acuză dureri în meci

Chinuită și de Vondrousova, și de o accidentare la coapsă, Simona Halep se  oprește devreme la Roma - Treizecizero
Chinuită și de Vondrousova, și de o accidentare la coapsă, Simona Halep se oprește devreme la Roma - Treizecizero

Simona Halep, înfrângere în decisiv cu Badosa, după o luptă absolut  formidabilă la Miami, la revenire - Eurosport
Simona Halep, înfrângere în decisiv cu Badosa, după o luptă absolut formidabilă la Miami, la revenire - Eurosport

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro

PerformanțeleRomânilor Simona Halep s-a răzgândit în privința atmosferei de  la US Open! Ce a spus după duelul cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep s-a răzgândit în privința atmosferei de la US Open! Ce a spus după duelul cu Giorgi - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

LIVE VIDEO. Halep - Cibulkova, azi, de la 17, în turul 2 de la Wuhan |  Digi24
LIVE VIDEO. Halep - Cibulkova, azi, de la 17, în turul 2 de la Wuhan | Digi24

Războinica s-a întors » Simona Halep a făcut un meci ca în vremurile ei  bune și s-a calificat în sferturi la Miami
Războinica s-a întors » Simona Halep a făcut un meci ca în vremurile ei bune și s-a calificat în sferturi la Miami

Reacții diverse după revenirea Simonei Halep pe teren. Jocul ei a fost  lăudat, iar unele publicații au insistat pe declarația lui Wozniacki
Reacții diverse după revenirea Simonei Halep pe teren. Jocul ei a fost lăudat, iar unele publicații au insistat pe declarația lui Wozniacki

Cea mai ușoară victorie din carieră! Simona Halep nici n-a apucat să  transpire în meciul cu Petra Martic, încheiat în 53 de minute | Sport.ro
Cea mai ușoară victorie din carieră! Simona Halep nici n-a apucat să transpire în meciul cu Petra Martic, încheiat în 53 de minute | Sport.ro

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 4-6, 3-6. ”Simo” a pierdut primul  meci de la revenirea pe teren
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 4-6, 3-6. ”Simo” a pierdut primul meci de la revenirea pe teren

Simona Halep va disputa primul ei meci după suspendare la Miami Open. Când  e meciul și cine e adversara - NewsNow.ro
Simona Halep va disputa primul ei meci după suspendare la Miami Open. Când e meciul și cine e adversara - NewsNow.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport