Tragic donator sferă medalii cluj napoca semestru Pe cap cutremur

Boxerii clujeni au obținut medalii de bronz și argint la Cupa României -

55 de medalii obținute de sportivii de la CS Unirea Alba Iulia, la  Campionatul Național de Powerlifting Clasic și Echipat, desfășurat la Cluj  Napoca - STIRILE TRANSILVANIEI
55 de medalii obținute de sportivii de la CS Unirea Alba Iulia, la Campionatul Național de Powerlifting Clasic și Echipat, desfășurat la Cluj Napoca - STIRILE TRANSILVANIEI

O sportivă de 81 de ani din Cluj-Napoca a câștigat 4 medalii de aur la  Campionatele Mondiale de Natație de la Doha | Digi24
O sportivă de 81 de ani din Cluj-Napoca a câștigat 4 medalii de aur la Campionatele Mondiale de Natație de la Doha | Digi24

Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo  de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | România a cucerit patru medalii la Openul European de judo de la Cluj-Napoca

USAMV Cluj-Napoca a primit două medalii de aur la salonul Pro Invent 2023

Medalie MMC1170

România a câştigat 11 medalii la Openul European de Judo, la Cluj-Napoca

Nouă medalii pentru judoka de la Clubul de Judo și Arte Marțiale, la Cupa  Mărțișorul de la Cluj-Napoca | Răsunetul
Nouă medalii pentru judoka de la Clubul de Judo și Arte Marțiale, la Cupa Mărțișorul de la Cluj-Napoca | Răsunetul

Scrimă: trei medalii pentru sportivii Coronei, la Cupa de Vară de la Cluj  Napoca - Stiri Brasov - News Brasov
Scrimă: trei medalii pentru sportivii Coronei, la Cupa de Vară de la Cluj Napoca - Stiri Brasov - News Brasov

Două medalii de aur și una de bronz pentru România la Europeanul U21 de  tenis de masă din Cluj-Napoca | Sport.ro
Două medalii de aur și una de bronz pentru România la Europeanul U21 de tenis de masă din Cluj-Napoca | Sport.ro

România a câștigat alte șapte medalii duminică la Openul European de judo  de la Cluj. 11 medalii în total
România a câștigat alte șapte medalii duminică la Openul European de judo de la Cluj. 11 medalii în total

Ştiri despre Medalie De Aur

Speranțe pentru medalii la „naționalele” de patinaj pe role de la Cluj- Napoca

A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De  Râmnic
A câștigat 4 medalii de aur înainte de mondialul de la Cluj! - Curierul De Râmnic

Ziua de Cluj | Medalii de aur pentru juniorii de la CSM Cluj-Napoca, la  Campionatul Național de Lupte pe Plajă
Ziua de Cluj | Medalii de aur pentru juniorii de la CSM Cluj-Napoca, la Campionatul Național de Lupte pe Plajă

medalii germane Cluj - Anunturi gratuite

medalii Cluj-Napoca - Anunturi gratuite

FOTO/ Performanță în pandemie! Două medalii pentru micuțele gimnaste ale  CSM Cluj-Napoca la Cupa României - Cluj24.ro
FOTO/ Performanță în pandemie! Două medalii pentru micuțele gimnaste ale CSM Cluj-Napoca la Cupa României - Cluj24.ro

Două medalii de AUR, obţinute de olimpicii clujeni

Karatiștii clujeni au luat 6 medalii la o competiție importantă derulată la  Cluj - FOTO - Ştiri de Cluj
Karatiștii clujeni au luat 6 medalii la o competiție importantă derulată la Cluj - FOTO - Ştiri de Cluj

FOTO. Succes al clujenilor la Jocurile Mondiale Special Olympics de la  Berlin. Medalii de AUR și argint la cursa de 30 m ROLE - Cluj24.ro
FOTO. Succes al clujenilor la Jocurile Mondiale Special Olympics de la Berlin. Medalii de AUR și argint la cursa de 30 m ROLE - Cluj24.ro

Salbă de medalii pentru sportivii CSM Cluj-Napoca la Campionatele Naționale  de tenis de masă – ziarulfaclia.ro
Salbă de medalii pentru sportivii CSM Cluj-Napoca la Campionatele Naționale de tenis de masă – ziarulfaclia.ro

Campionatul Național de Powerlifting, Cluj-Napoca: 4 medalii de aur și 4 de  bronz au fost
Campionatul Național de Powerlifting, Cluj-Napoca: 4 medalii de aur și 4 de bronz au fost

Medalii obţinute de sportivele UBB Cluj la Campionatul Național Universitar  de Înot - cluju.ro
Medalii obţinute de sportivele UBB Cluj la Campionatul Național Universitar de Înot - cluju.ro

Medalii de aur pentru doi elevi ai Colegiului ”George Coșbuc” Cluj-Napoca  la o competiție internațională în Indonezia | NapocaNews
Medalii de aur pentru doi elevi ai Colegiului ”George Coșbuc” Cluj-Napoca la o competiție internațională în Indonezia | NapocaNews

USAMV Cluj-Napoca - Opt medalii de aur, Premiul”Politehnica 100” și 68  diplome de excelență pentru USAMV Cluj-Napoca, la Salonul ProInvent 2020  Universitatea noastră s-a bucurat de succes și la ediția online a
USAMV Cluj-Napoca - Opt medalii de aur, Premiul”Politehnica 100” și 68 diplome de excelență pentru USAMV Cluj-Napoca, la Salonul ProInvent 2020 Universitatea noastră s-a bucurat de succes și la ediția online a

Campioană la 84 de ani. O clujeancă a câștigat patru medalii de înot la  Campionatele Mondiale pentru seniori
Campioană la 84 de ani. O clujeancă a câștigat patru medalii de înot la Campionatele Mondiale pentru seniori