director Poștă dinte liga 2 farul așternut așternut PEF

Farul și CS Mioveni au remizat la malul mării. Constănțenii rămân pe  poziție de play-off, însă ratează șansa de a urca pe podiumul Ligii 2 | Liga  2
Farul și CS Mioveni au remizat la malul mării. Constănțenii rămân pe poziție de play-off, însă ratează șansa de a urca pe podiumul Ligii 2 | Liga 2

Rezultatele din barajul de promovare în Liga 2: ce au făcut Corvinul  Hunedoara, Gloria Bistrița, Farul 2 Constanța, FC Bihor sau Ceahlăul Piatra  Neamț | Sport.ro
Rezultatele din barajul de promovare în Liga 2: ce au făcut Corvinul Hunedoara, Gloria Bistrița, Farul 2 Constanța, FC Bihor sau Ceahlăul Piatra Neamț | Sport.ro

News Alert | 3 cazuri de COVID-19 la Farul! Meciul de la Slobozia a fost  amânat
News Alert | 3 cazuri de COVID-19 la Farul! Meciul de la Slobozia a fost amânat

OFICIAL | Farul se desparte de nu mai puțin de zece jucători. Cu nouă  dintre ei ”s-a decis să nu mai continue colaborarea” | Liga 2
OFICIAL | Farul se desparte de nu mai puțin de zece jucători. Cu nouă dintre ei ”s-a decis să nu mai continue colaborarea” | Liga 2

Farul Constanța a promovat în Liga 2 | Ziarul de Sport

OFICIAL | Farul câștigă la ”masa verde” meciul nedisputat nici la  reprogramare cu ”U” Cluj. Clasamentul Ligii 2 suferă modificări importante  cu trei etape înainte de finalul sezonului regular | Liga 2
OFICIAL | Farul câștigă la ”masa verde” meciul nedisputat nici la reprogramare cu ”U” Cluj. Clasamentul Ligii 2 suferă modificări importante cu trei etape înainte de finalul sezonului regular | Liga 2

Steaua a pierdut amicalul de la Ovidiu cu Farul Constanța

EXCLUSIV | Farul Constanța ar putea avea echipă și în Liga 2, susține  Ciprian Marica: ”Există
EXCLUSIV | Farul Constanța ar putea avea echipă și în Liga 2, susține Ciprian Marica: ”Există

S-au blocat reciproc și trăiesc ultima etapă la cote maxime! ”FC U” Craiova  și Farul au încheiat meciul fără gol. Oltenii au avut un eliminat în  ultimele minute și nu câștigă nici
S-au blocat reciproc și trăiesc ultima etapă la cote maxime! ”FC U” Craiova și Farul au încheiat meciul fără gol. Oltenii au avut un eliminat în ultimele minute și nu câștigă nici

Farul Constanța | Rezultate, meciuri, puncte și clasament

Programul Ligii 2 de fotbal. SSC Farul Constanța - Rapid București, în  prima etapă - CT100.ro
Programul Ligii 2 de fotbal. SSC Farul Constanța - Rapid București, în prima etapă - CT100.ro

Liga 2 feminin, etapa 15: Farul - FCSB 10-1 — Farul Constanța

BUCURESTI - FOTBAL - LIGA II - FC RAPID BUCURESTI - FC FARUL CONSTANTA -  Inquam Photos
BUCURESTI - FOTBAL - LIGA II - FC RAPID BUCURESTI - FC FARUL CONSTANTA - Inquam Photos

Rapid câștigă cu noroc după patru eșecuri consecutive. Farul pierde la  Clinceni, într-un meci în care s-au arătat două cartonașe roșii | Liga 2
Rapid câștigă cu noroc după patru eșecuri consecutive. Farul pierde la Clinceni, într-un meci în care s-au arătat două cartonașe roșii | Liga 2

Ripensia se impune dupa un gol cu capul in ultimul meci al anului din Liga 2!  Farul ramane la distanta de playoff dupa 1-0 la Timisoara | Sport.ro
Ripensia se impune dupa un gol cu capul in ultimul meci al anului din Liga 2! Farul ramane la distanta de playoff dupa 1-0 la Timisoara | Sport.ro

Steaua, aproape să strice meciul de prezentare a lotului celor de la Farul

Farul Constanța a renunțat la Romario Pires! Gheorghe Hagi l-a cedat la o  echipă din Liga 2
Farul Constanța a renunțat la Romario Pires! Gheorghe Hagi l-a cedat la o echipă din Liga 2

Farul a câștigat dramatic partida cu Petrolul de pe ”Ilie Oană”. A revenit  de la 0-1 și a dat lovitura în minutul 90+3 | Liga 2
Farul a câștigat dramatic partida cu Petrolul de pe ”Ilie Oană”. A revenit de la 0-1 și a dat lovitura în minutul 90+3 | Liga 2

Cine va juca în Liga 2, în locul Farului? Ce spun regulamentele și ce  susține Ciprian Marica
Cine va juca în Liga 2, în locul Farului? Ce spun regulamentele și ce susține Ciprian Marica

Liga 2 feminin, Farul - Topolog 4-1 — Farul Constanța

Farul II Constanța, la barajul pentru promovarea în Liga a 2-a. CS Tunari,  primul adversar (GALERIE FOTO + VIDEO)
Farul II Constanța, la barajul pentru promovarea în Liga a 2-a. CS Tunari, primul adversar (GALERIE FOTO + VIDEO)

Premiantele sezonului în Liga 2 Feminin: Farul Constanța și CS Gloria 2018  BN | Federația Română de Fotbal
Premiantele sezonului în Liga 2 Feminin: Farul Constanța și CS Gloria 2018 BN | Federația Română de Fotbal