Home

întinde vecin Simplu halep la dublu blam interschimbabilă parinti adoptivi

Tenis: Simona Halep, învinsă în primul tur al probei de dublu la Birmingham  | replicaonline.ro
Tenis: Simona Halep, învinsă în primul tur al probei de dublu la Birmingham | replicaonline.ro

Simona Halep, prezentă și pe tabloul de dublu de la WTA Birmingham - Cu  cine face pereche și când joacă în primul tur - HotNews.ro
Simona Halep, prezentă și pe tabloul de dublu de la WTA Birmingham - Cu cine face pereche și când joacă în primul tur - HotNews.ro

CE VICTORIE!!! Halep, meci senzational la dublu! A batut alaturi de Goerges  cea mai tare pereche a momentului | Sport.ro
CE VICTORIE!!! Halep, meci senzational la dublu! A batut alaturi de Goerges cea mai tare pereche a momentului | Sport.ro

Simona Halep s-a înscris și în proba de dublu la Birmingham! Cu cine joacă  și când debutează - Eurosport
Simona Halep s-a înscris și în proba de dublu la Birmingham! Cu cine joacă și când debutează - Eurosport

Video | S. Halep / L. Annie Fernandez - N. Melichar / K. Peschke 6-1, 3-6,  5-10. Simona, eliminată în turul 1 la dublu, la Rogers Cup
Video | S. Halep / L. Annie Fernandez - N. Melichar / K. Peschke 6-1, 3-6, 5-10. Simona, eliminată în turul 1 la dublu, la Rogers Cup

Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma - Stirileprotv.ro

Melbourne Summer Set 2: Simona Halep, eliminată la dublu. Cine e adversara  ei la simplu | Galerie Foto | Imagine 5 | Antena 1
Melbourne Summer Set 2: Simona Halep, eliminată la dublu. Cine e adversara ei la simplu | Galerie Foto | Imagine 5 | Antena 1

Simona Halep joacă marţi la dublu la Melbourne. Programul româncelor |  News.ro
Simona Halep joacă marţi la dublu la Melbourne. Programul româncelor | News.ro

Simona Halep și Gabriela Ruse, victorie la dublu în turul 1 la Indian Wells

Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea  cu Ekaterina Alexandrova
Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea cu Ekaterina Alexandrova

halep ruse dublu indian wells

Simona Halep, all-in la Australian Open: va juca și la dublu, alături de o  sportivă de 16 ani! Adversarele din primul tur
Simona Halep, all-in la Australian Open: va juca și la dublu, alături de o sportivă de 16 ani! Adversarele din primul tur

Halep și Begu s-au calificat în semifinale la dublu, în China

Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate din proba de dublu de la  Australian Open - spotmedia.ro
Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate din proba de dublu de la Australian Open - spotmedia.ro

Simona Halep, victorie neaşteptată la dublu. S-a calificat în optimile de  la Miami - Stirileprotv.ro
Simona Halep, victorie neaşteptată la dublu. S-a calificat în optimile de la Miami - Stirileprotv.ro

Simona Halep a pierdut în primul tur al probei de dublu la Toronto

Un nume mare din tenis s-a năpustit asupra lui Patrick Mouratoglou în cazul  de dopaj al Simonei Halep: "A distrus-o" - Antena Sport
Un nume mare din tenis s-a năpustit asupra lui Patrick Mouratoglou în cazul de dopaj al Simonei Halep: "A distrus-o" - Antena Sport

Simona Halep bate tot la Melbourne! Victorie fulminantă și în proba de dublu,  alături de Daria
Simona Halep bate tot la Melbourne! Victorie fulminantă și în proba de dublu, alături de Daria

Simona Halep și Angelique Kerber, victorie spectaculoasă în proba de dublu  la Miami! Le-au învins
Simona Halep și Angelique Kerber, victorie spectaculoasă în proba de dublu la Miami! Le-au învins

Simona Halep joacă și la dublu în turneul WTA de la Melbourne! Cum și-a ales

Halep a pierdut la dublu

Simona Halep și Gabriela Ruse joacă vineri, în proba de dublu de la  Australian Open!
Simona Halep și Gabriela Ruse joacă vineri, în proba de dublu de la Australian Open!

Meciurile de dublu de la Praga, amânate din cauza ploii. Simona Halep va  debuta abia mâine - Eurosport
Meciurile de dublu de la Praga, amânate din cauza ploii. Simona Halep va debuta abia mâine - Eurosport

Simona Halep, victorie dramatică la dublu, la Indian Wells. Programul  româncelor la simplu - Eurosport
Simona Halep, victorie dramatică la dublu, la Indian Wells. Programul româncelor la simplu - Eurosport

Simona Halep, calificată în optimile probei de dublu la Miami Open. Când va  juca la simplu - Stirileprotv.ro
Simona Halep, calificată în optimile probei de dublu la Miami Open. Când va juca la simplu - Stirileprotv.ro

HALEP/OLARU - TANG/WANG 7-6(7-3), 4-6, 10-8 | GAME! SET! MECI! Simona Halep  si Raluca Olaru au castigat primul meci la dublu. Cu cine se vor duela in  turul urmator | Sport.ro
HALEP/OLARU - TANG/WANG 7-6(7-3), 4-6, 10-8 | GAME! SET! MECI! Simona Halep si Raluca Olaru au castigat primul meci la dublu. Cu cine se vor duela in turul urmator | Sport.ro

Simona Halep, de neoprit si in proba de dublu! Romania are 3 echipe in  sferturile turneului WTA 500 Gippsland Trophy de la Melbourne | Sport.ro
Simona Halep, de neoprit si in proba de dublu! Romania are 3 echipe in sferturile turneului WTA 500 Gippsland Trophy de la Melbourne | Sport.ro