căldură danez Dezgust germania handbal inovație listă Da

Germania - Spania 21-23. Ambele echipe merg în grupele principale ale EHF  EURO 2022
Germania - Spania 21-23. Ambele echipe merg în grupele principale ale EHF EURO 2022

România debutează cu stângul la Campionatul European de handbal masculin  din Germania: Înfrângere 31-24 în fața Austriei
România debutează cu stângul la Campionatul European de handbal masculin din Germania: Înfrângere 31-24 în fața Austriei

Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru  tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT
Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT

România, eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin în  proporție de 99,99% » Prestație inexplicabilă în repriza secundă cu Germania
România, eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin în proporție de 99,99% » Prestație inexplicabilă în repriza secundă cu Germania

Prima reacție dinspre FRH după România - Germania 22-24 la Campionatul  Mondial de handbal feminin | Sport.ro
Prima reacție dinspre FRH după România - Germania 22-24 la Campionatul Mondial de handbal feminin | Sport.ro

Handbal. România, ca și eliminată de la Campionatul Mondial

După ce a condus la pauză, Naţionala de handbal feminin a fost învinsă de  Germania cu scorul 24-22
După ce a condus la pauză, Naţionala de handbal feminin a fost învinsă de Germania cu scorul 24-22

România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa  principală de la Campionatul European de handbal
România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa principală de la Campionatul European de handbal

Video | CE de handbal masculin | Germania - Austria 22-22 / Ungaria -  Croația 29 -26. Rezultatele zilei
Video | CE de handbal masculin | Germania - Austria 22-22 / Ungaria - Croația 29 -26. Rezultatele zilei

Record de asistenţă la un meci de handbal - Peste 53.000 de spectatori la  Germania-Elveţia
Record de asistenţă la un meci de handbal - Peste 53.000 de spectatori la Germania-Elveţia

Handbal feminin: Danemarca a câştigat derby-ul cu Germania, la Campionatul  Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Danemarca a câştigat derby-ul cu Germania, la Campionatul Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

România – Germania, la CM de handbal feminin — Info Mureș

Video | România - Germania Live Video, 16:30, DGS1 | Ce șanse mai avem  pentru locurile 5-6 la EHF Euro 2022. Toate calculele
Video | România - Germania Live Video, 16:30, DGS1 | Ce șanse mai avem pentru locurile 5-6 la EHF Euro 2022. Toate calculele

România - Germania Live Video Online Euro handbal feminin

Handbal FEMININ | Storhamar a pierdut al doilea meci disputat în Germania —  eMaramures
Handbal FEMININ | Storhamar a pierdut al doilea meci disputat în Germania — eMaramures

România pierde cu Germania și e ca și eliminată de la Campionatul Mondial  de handbal feminin. Surpriză mare în grupa noastră - spotmedia.ro
România pierde cu Germania și e ca și eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Surpriză mare în grupa noastră - spotmedia.ro

Danemarca a învins Germania și a câștigat grupa! Tabloul complet al  sferturilor de la Campionatul Mondial de handbal - Eurosport
Danemarca a învins Germania și a câștigat grupa! Tabloul complet al sferturilor de la Campionatul Mondial de handbal - Eurosport

Naționala României de handbal feminin încheie EURO 2022 cu o înfrângere,  28-32 cu Germania
Naționala României de handbal feminin încheie EURO 2022 cu o înfrângere, 28-32 cu Germania

CE de handbal: Germania, a treia echipă... | News.ro

CM handbal feminin: România, învinsă de Germania după o repriză perfectă -  Șanse minime la calificare - HotNews.ro
CM handbal feminin: România, învinsă de Germania după o repriză perfectă - Șanse minime la calificare - HotNews.ro

Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv  de la Campionatul Mondial | Sport.ro
Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv de la Campionatul Mondial | Sport.ro

Germania s-a calificat fără să joace! Știm semifinalele Campionatului  European de handbal - Eurosport
Germania s-a calificat fără să joace! Știm semifinalele Campionatului European de handbal - Eurosport

Danemarca a învins Germania și va juca în finala Euro cu Franța. Campioana  olimpică se "ciocnește" cu cea mondială - Eurosport
Danemarca a învins Germania și va juca în finala Euro cu Franța. Campioana olimpică se "ciocnește" cu cea mondială - Eurosport

România a debutat cu eșec la Europeanul de handbal feminin din Danemarca

Cine transmite la TV meciul România - Germania de la Campionatul Mondial

Primă zi ISTORICĂ la Campionatul European de handbal masculin! Germania a  făcut recital cu Elveția, Franța a câștigat
Primă zi ISTORICĂ la Campionatul European de handbal masculin! Germania a făcut recital cu Elveția, Franța a câștigat