Home

portocale Voi Permite frf handbal suprafaţă Amplificator partea de jos

FRH - Federația Română de Handbal

Handbal feminin: SCM Râmnicu Vâlcea a debutat cu o victorie clară în  grupele EHF European League | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: SCM Râmnicu Vâlcea a debutat cu o victorie clară în grupele EHF European League | AGERPRES • Actualizează lumea.

Stiri despre Federatia romana de handbal | Sport.ro

S-au stabilit semifinalele la Europeanul de handbal masculin. Patru super  puteri se luptă pentru marele trofeu | Sport.ro
S-au stabilit semifinalele la Europeanul de handbal masculin. Patru super puteri se luptă pentru marele trofeu | Sport.ro

Echipa națională de handbal feminin a României, în prima urnă valorică  pentru grupele Campionatului Mondial 2019
Echipa națională de handbal feminin a României, în prima urnă valorică pentru grupele Campionatului Mondial 2019

FRH a reacționat, după ce România a pierdut fără drept de apel cu Danemarca  la Campionatul Mondial
FRH a reacționat, după ce România a pierdut fără drept de apel cu Danemarca la Campionatul Mondial

Schimbări la naționala de handbal masculin

Campionatul Mondial de handbal feminin Under-18: cine sunt adversarele  României din grupa principală | Sport.ro
Campionatul Mondial de handbal feminin Under-18: cine sunt adversarele României din grupa principală | Sport.ro

Naţionala României de handbal defilează în grupa pentru Campionatul  European 2024! Tricolorele au învins în deplasare la o diferenţă uriaşă
Naţionala României de handbal defilează în grupa pentru Campionatul European 2024! Tricolorele au învins în deplasare la o diferenţă uriaşă

Handbal masculin: România – Macedonia de Nord, scor 28-24, în meci amical  la Brăila
Handbal masculin: România – Macedonia de Nord, scor 28-24, în meci amical la Brăila

SC Magdeburg a câştigat Liga Campionilor la handbal masculin! Victorie după  prelungiri în finala cu Kielce, scor 30-29
SC Magdeburg a câştigat Liga Campionilor la handbal masculin! Victorie după prelungiri în finala cu Kielce, scor 30-29

Lotul României la CM de handbal feminin 2021! Crina Pintea, liderul  naţionalei în lipsa Cristinei Neagu - Fanatik.ro
Lotul României la CM de handbal feminin 2021! Crina Pintea, liderul naţionalei în lipsa Cristinei Neagu - Fanatik.ro

Programul complet al primei faze a grupelor Campionatului Mondial de handbal.  Când joacă România - Antena Sport
Programul complet al primei faze a grupelor Campionatului Mondial de handbal. Când joacă România - Antena Sport

Norvegia nu mai e mare favorită la câștigarea Campionatului Mondial de  handbal feminin + programul semifinalelor
Norvegia nu mai e mare favorită la câștigarea Campionatului Mondial de handbal feminin + programul semifinalelor

CSM Deva țintește revenirea în Liga Florilor – Handbal Mania

EHF European League la handbal masculin, etapa 6. CSM Constanța, eșec  așteptat cu Sporting - Fanatik.ro
EHF European League la handbal masculin, etapa 6. CSM Constanța, eșec așteptat cu Sporting - Fanatik.ro

Video | Inexplicabil! Scorul final al unui sfert de finală de la CM de  handbal nu a fost cel corect: ”Mi-au furat golul?”
Video | Inexplicabil! Scorul final al unui sfert de finală de la CM de handbal nu a fost cel corect: ”Mi-au furat golul?”

Rapid, în semifinalele Cupei României la Handbal Feminin | Sport | Radio  România Actualitați
Rapid, în semifinalele Cupei României la Handbal Feminin | Sport | Radio România Actualitați

FRH, comunicat ferm după evenimentele de la CSM București - Rapid: „Ne  delimităm categoric de atacurile împotriva Cristinei Neagu”
FRH, comunicat ferm după evenimentele de la CSM București - Rapid: „Ne delimităm categoric de atacurile împotriva Cristinei Neagu”

OFICIAL | S-au aflat grupele Campionatului Mondial de Handbal Feminin 2023!  Adversare dificile pentru România | Handbal | iAM SPORT
OFICIAL | S-au aflat grupele Campionatului Mondial de Handbal Feminin 2023! Adversare dificile pentru România | Handbal | iAM SPORT

Federatia Romana de Handbal

TROFEUL CARPAȚI Niro juniori: Romania-Egypt

România, gazda Campionatului European de handbal din 2026! Veste uriaşă  anunţată de FRH - Antena Sport
România, gazda Campionatului European de handbal din 2026! Veste uriaşă anunţată de FRH - Antena Sport

Oficial | Federația Europeană de Handbal a luat decizia, după golul care a  provocat un scandal uriaș la EURO 2024
Oficial | Federația Europeană de Handbal a luat decizia, după golul care a provocat un scandal uriaș la EURO 2024

Cupa României la handbal masculin, meciuri tari în sferturi | Sport | Radio  România Actualitați
Cupa României la handbal masculin, meciuri tari în sferturi | Sport | Radio România Actualitați