Diagnostica obține deconectat fotbal cfr dinamo Natura Urcați și coborâți Cască

CFR Cluj - Dinamo 4-0. "Câinii" s-au prăbușit în repriza secundă: patru  goluri încasate în 30 de minute | Sport.ro
CFR Cluj - Dinamo 4-0. "Câinii" s-au prăbușit în repriza secundă: patru goluri încasate în 30 de minute | Sport.ro

Rezumat #cfr #dinamo: CFR Cluj - Dinamo Bucuresti 3 - 1 (0-0)

CFR 1907 | DINAMO BUCUREȘTI – CFR CLUJ 1-1

VIDEO | Dinamo - CFR Cluj 0-3, în Liga 1. Campioana a defilat în "Ştefan  cel Mare" prin golurile lui Omrani, Debeljuh şi Deac
VIDEO | Dinamo - CFR Cluj 0-3, în Liga 1. Campioana a defilat în "Ştefan cel Mare" prin golurile lui Omrani, Debeljuh şi Deac

Restricții de circulație în Gruia cu ocazia meciului dintre CFR Cluj și  Dinamo
Restricții de circulație în Gruia cu ocazia meciului dintre CFR Cluj și Dinamo

VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce  l-a lansat în fotbalul mare
VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare

Reacţia lui Otele, după "dubla" din CFR Cluj - Dinamo 4-0: "Sunt fericit  pentru goluri şi victorie!" Ce a spus de lupta la titlu - Antena Sport
Reacţia lui Otele, după "dubla" din CFR Cluj - Dinamo 4-0: "Sunt fericit pentru goluri şi victorie!" Ce a spus de lupta la titlu - Antena Sport

CLUJ-NAPOCA - FOTBAL - SUPERLIGA - CFR CLUJ - DINAMO BUCURESTI - 23 FEB  2024 - Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - FOTBAL - SUPERLIGA - CFR CLUJ - DINAMO BUCURESTI - 23 FEB 2024 - Inquam Photos

Dinamo Bucuresti - CFR 1907 Cluj

CFR Cluj n-a avut milă de Dinamo - Onlinesport.ro

Dinamo - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 21:30, în runda a 12-a din  Superliga
Dinamo - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 21:30, în runda a 12-a din Superliga

CFR Cluj - Dinamo Live Video Online în etapa 30 din Liga 1

FC Dinamo - CFR Cluj

Dinamo - CFR Cluj 1-1, în etapa #12 din Superliga

Video | Dinamo - CFR Cluj 1-1. Remiză spectaculoasă pe Arena Națională!  Ardelenii au egalat în repriza secundă
Video | Dinamo - CFR Cluj 1-1. Remiză spectaculoasă pe Arena Națională! Ardelenii au egalat în repriza secundă

CFR-DINAMO: Producem surpriza în Gruia? Cum ar putea arăta primul 11 -  Dinamo1948
CFR-DINAMO: Producem surpriza în Gruia? Cum ar putea arăta primul 11 - Dinamo1948

Dinamo-CFR Cluj, 1-1. Meci încheiat la egalitate de „feroviari” pe Arena  Națională
Dinamo-CFR Cluj, 1-1. Meci încheiat la egalitate de „feroviari” pe Arena Națională

Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah pe CFR Cluj (1-1), în Superligă | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo a ţinut-o în şah pe CFR Cluj (1-1), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.