Graţie moderat recorder finala tenis feminin roma Peer Masa finala deficienta

Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui  Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport
Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport

S-a stabilit marea finală la WTA Roma. O ucraineancă va lupta pentru trofeu  cu o favorită
S-a stabilit marea finală la WTA Roma. O ucraineancă va lupta pentru trofeu cu o favorită

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Pliskova, explicaţii după ce s-a făcut de râs în finala de la Roma: Ce a  păţit de a pierdut cu 0-6, 0-6 | adevarul.ro
Pliskova, explicaţii după ce s-a făcut de râs în finala de la Roma: Ce a păţit de a pierdut cu 0-6, 0-6 | adevarul.ro

Iga Swiatek, în marea finală de la Roma - HotNews.ro

Raluca Olaru, învinsă în finala de dublu feminin de la Roma - Evenimentul  Zilei
Raluca Olaru, învinsă în finala de dublu feminin de la Roma - Evenimentul Zilei

Surpriză mare în prima semifinală de la Roma! Ucraineanca Kalinina,  victorie în fața rusoaicei Kudermetova - Eurosport
Surpriză mare în prima semifinală de la Roma! Ucraineanca Kalinina, victorie în fața rusoaicei Kudermetova - Eurosport

Kalinina - Rybakina, marea finală feminină de la Roma! Ostapenko, învinsă  dramatic în semifinale la Foro Italico - Eurosport
Kalinina - Rybakina, marea finală feminină de la Roma! Ostapenko, învinsă dramatic în semifinale la Foro Italico - Eurosport

Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a  învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic
Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic

Tenis: Elena Rîbakina a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Elena Rîbakina a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Roma 2023 - Totul despre Turneul Feminin de la Roma

Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în  circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro
Monstruos de bune” Iga Swiatek și Ons Jabeur au readus constanța în circuitul WTA și se întâlnesc într-o finală cu scântei la Roma | Sport.ro

Scoruri WTA Roma, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Iga Swiatek a câştigat turneul de categorie WTA 1.000 de la Roma,  învingând-o pe Ons Jabeur
Iga Swiatek a câştigat turneul de categorie WTA 1.000 de la Roma, învingând-o pe Ons Jabeur

Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca  impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016  | Sport.ro
Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016 | Sport.ro

VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un  meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma
VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma

Kalinina, surpriza uriaşă de la Roma! A ajuns în semifinale, după cel mai  lung meci al anului - Eurosport
Kalinina, surpriza uriaşă de la Roma! A ajuns în semifinale, după cel mai lung meci al anului - Eurosport

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona, pentru a treia oară în finala turneului favorit | VIDEO
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona, pentru a treia oară în finala turneului favorit | VIDEO

Stiri despre Ons Jabeur Iga Swiatek finala WTA Roma 2022 | Sport.ro

Tenis: Raluca Olaru şi Anna-Lena Friedsam vor juca finala de dublu la Roma  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Raluca Olaru şi Anna-Lena Friedsam vor juca finala de dublu la Roma (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Roma: Sorana Cîrstea joacă vineri cu o câștigătoare de Grand Slam -  HotNews.ro
WTA Roma: Sorana Cîrstea joacă vineri cu o câștigătoare de Grand Slam - HotNews.ro

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

WTA Roma: Simona Halep o va întâlni pe Karolina Pliskova în finală | Radio  Clasic
WTA Roma: Simona Halep o va întâlni pe Karolina Pliskova în finală | Radio Clasic