Anunţ Decrementați ipocrizie rezultat meci tenis halep azi lemn șoarece lanţ

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Reacții diverse după revenirea Simonei Halep pe teren. Jocul ei a fost  lăudat, iar unele publicații au insistat pe declarația lui Wozniacki
Reacții diverse după revenirea Simonei Halep pe teren. Jocul ei a fost lăudat, iar unele publicații au insistat pe declarația lui Wozniacki

Simona Halep va disputa primul ei meci după suspendare la Miami Open. Când  e meciul și cine e adversara - NewsNow.ro
Simona Halep va disputa primul ei meci după suspendare la Miami Open. Când e meciul și cine e adversara - NewsNow.ro

LIVE VIDEO. Halep - Cibulkova, azi, de la 17, în turul 2 de la Wuhan |  Digi24
LIVE VIDEO. Halep - Cibulkova, azi, de la 17, în turul 2 de la Wuhan | Digi24

SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Simona Halep, căzătură puternică în  primul set cu Brady! A cerut intervenția medicului și acuză dureri în meci
SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Simona Halep, căzătură puternică în primul set cu Brady! A cerut intervenția medicului și acuză dureri în meci

Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme  medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews
Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

LIVE Simona Halep - Iga Swiatek, în semifinale la Indian Wells

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open

Simona Halep a plecat la Miami, în primul turneu după un an şi jumătate de  pauză. „Va fi foarte greu să reintru în formă”.
Simona Halep a plecat la Miami, în primul turneu după un an şi jumătate de pauză. „Va fi foarte greu să reintru în formă”.

Halep - Serena, 6-0; 6-2. Reactii dupa meciul care a facut-o pe americanca  sa spuna ca se va antrena "special" pentru ea - Stirileprotv.ro
Halep - Serena, 6-0; 6-2. Reactii dupa meciul care a facut-o pe americanca sa spuna ca se va antrena "special" pentru ea - Stirileprotv.ro

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

PerformanțeleRomânilor Simona Halep s-a răzgândit în privința atmosferei de  la US Open! Ce a spus după duelul cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep s-a răzgândit în privința atmosferei de la US Open! Ce a spus după duelul cu Giorgi - Eurosport

SIMONA HALEP - PAULA BADOSA ONLINE STREAM 6-1, 4-6, 3-6. Simona Halep a  pierdut primul meci de la revenirea în circuitul WTA
SIMONA HALEP - PAULA BADOSA ONLINE STREAM 6-1, 4-6, 3-6. Simona Halep a pierdut primul meci de la revenirea în circuitul WTA

Cea mai ușoară victorie din carieră! Simona Halep nici n-a apucat să  transpire în meciul cu Petra Martic, încheiat în 53 de minute | Sport.ro
Cea mai ușoară victorie din carieră! Simona Halep nici n-a apucat să transpire în meciul cu Petra Martic, încheiat în 53 de minute | Sport.ro

Ce rezultate i se anulează Simonei Halep după suspendarea pentru dopaj -  Playsport
Ce rezultate i se anulează Simonei Halep după suspendarea pentru dopaj - Playsport

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

Simona Halep, Despre Primul Meci Jucat După 569 De Zile: „Știam Că Va Fi  Greu, Dar în Cele Din Urmă A Fost Bine”. Ce A Spus Despre Mouratoglou |  Libertatea
Simona Halep, Despre Primul Meci Jucat După 569 De Zile: „Știam Că Va Fi Greu, Dar în Cele Din Urmă A Fost Bine”. Ce A Spus Despre Mouratoglou | Libertatea

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport

Halep-Garcia: Simona a câștigat prima partidă la Turneul Campioanelor: 6-4,  6-2. LIVE TEXT - Stirileprotv.ro
Halep-Garcia: Simona a câștigat prima partidă la Turneul Campioanelor: 6-4, 6-2. LIVE TEXT - Stirileprotv.ro

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24