pictor aniversare gâdilitor eurosport 2 tenis Legendă statistici Convertit

Jaqueline Cristian a reușit primul break în meciul cu Siniakova, după ce a  cedat 4 game-uri consecutive
Jaqueline Cristian a reușit primul break în meciul cu Siniakova, după ce a cedat 4 game-uri consecutive

Tenis știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

WTA - Tenis știri și rezultate - Eurosport

O jucătoare de 34 de ani a intrat în istoria WTA, fără să fi jucat măcar un  tur 3 la un Grand Slam - Eurosport
O jucătoare de 34 de ani a intrat în istoria WTA, fără să fi jucat măcar un tur 3 la un Grand Slam - Eurosport

Swiatek, condusă cu 4-2, 40-15 de "ucigașa de giganți", la Indian Wells. Ce  a urmat e impresionant - Eurosport
Swiatek, condusă cu 4-2, 40-15 de "ucigașa de giganți", la Indian Wells. Ce a urmat e impresionant - Eurosport

Lovitura SENZAȚIONALĂ cu care Popyrin a câștigat setul 2 al meciului cu  Djokovic, la Australian Open
Lovitura SENZAȚIONALĂ cu care Popyrin a câștigat setul 2 al meciului cu Djokovic, la Australian Open

BNP Paribas Open Indian Wells ATP | Querrey a revenit spectaculos și l-a  învins pe Griekspoor
BNP Paribas Open Indian Wells ATP | Querrey a revenit spectaculos și l-a învins pe Griekspoor

Simona Halep, început greoi de meci la US Open cu Daria Snigur! Punctul  superb reușit de româncă
Simona Halep, început greoi de meci la US Open cu Daria Snigur! Punctul superb reușit de româncă

Sorana Cîrstea, după revenirea carierei! Ce și-a spus când era condusă cu 6- 2, 5-1 - Eurosport

Simona Halep, încă o lovitură superbă în turul 2 la Roland Garros! Punct  formidabil cu Zheng
Simona Halep, încă o lovitură superbă în turul 2 la Roland Garros! Punct formidabil cu Zheng

Punct excelent câștigat de Griekspoor, în decisivul jocului cu Djokovic, în  optimi, la Paris
Punct excelent câștigat de Griekspoor, în decisivul jocului cu Djokovic, în optimi, la Paris

🎾🇪🇸EN DIRECTO: Sigue el partido de Nadal ante Goffin en Eurosport 2 y  Eurosport Player - Eurosport
🎾🇪🇸EN DIRECTO: Sigue el partido de Nadal ante Goffin en Eurosport 2 y Eurosport Player - Eurosport

Sorana Cîrstea, punct fabulos la retur! Belinda Bencic, fără soluții la US  Open
Sorana Cîrstea, punct fabulos la retur! Belinda Bencic, fără soluții la US Open

Indian Wells, ziua 2, în direct pe Eurosport 2 | Andy Murray, remontada cu  Taro Daniel - Eurosport
Indian Wells, ziua 2, în direct pe Eurosport 2 | Andy Murray, remontada cu Taro Daniel - Eurosport

Sorana Cîrstea, scurtă cu "sânge rece" în meciul cu Paolini de la Roland  Garros! Punct superb reușit de româncă
Sorana Cîrstea, scurtă cu "sânge rece" în meciul cu Paolini de la Roland Garros! Punct superb reușit de româncă

Carlos Alcaraz – Sebastian Korda, finala ATP Next Gen, în direct pe Eurosport  2, de la ora 22 - Eurosport
Carlos Alcaraz – Sebastian Korda, finala ATP Next Gen, în direct pe Eurosport 2, de la ora 22 - Eurosport

Franța s-a calificat în semifinalele United Cup! Partida cu Norvegia s-a  decis la dublu mixt - Eurosport
Franța s-a calificat în semifinalele United Cup! Partida cu Norvegia s-a decis la dublu mixt - Eurosport

Simona Halep a legat două puncte de excepție și a stârnit aplauze intense  din partea publicului
Simona Halep a legat două puncte de excepție și a stârnit aplauze intense din partea publicului

Știri din sport, transmisiuni în direct și rezultate - Eurosport

Australian Open 2022, LIVE BLOG ziua 4 | Johnson - Sinner, pe Eurosport 2.  Răducanu, eliminată în turul 2 - Eurosport
Australian Open 2022, LIVE BLOG ziua 4 | Johnson - Sinner, pe Eurosport 2. Răducanu, eliminată în turul 2 - Eurosport

Punct SENZAȚIONAL reușit de Zverev în setul 2 al meciului cu Rublev de la  Turneul Campionilor
Punct SENZAȚIONAL reușit de Zverev în setul 2 al meciului cu Rublev de la Turneul Campionilor

Novak Djokovic revine pe micul ecran! Programul transmisiunilor Eurosport  miercuri, 1 aprilie - Eurosport
Novak Djokovic revine pe micul ecran! Programul transmisiunilor Eurosport miercuri, 1 aprilie - Eurosport