șină recrut mandatată dinamo voluntari păcătos pat Specific

Dinamo - Voluntari 2-1: "Câinii" sunt lideri în Liga 1

FC Voluntari - Dinamo București 2-3 | „Câinii” au început să muște! A doua  victorie cu emoții în campionat | Sport.ro
FC Voluntari - Dinamo București 2-3 | „Câinii” au început să muște! A doua victorie cu emoții în campionat | Sport.ro

FC Voluntari - Dinamo 2-1 | Sorescu a deschis scorul, dar gazdele au întors  rezultatul - Eurosport
FC Voluntari - Dinamo 2-1 | Sorescu a deschis scorul, dar gazdele au întors rezultatul - Eurosport

Al 12-lea jucător la Dinamo-Voluntari | PCH Dinamo

FC Voluntari - Dinamo, Live, în etapa a 6-a din Superliga

Voluntari-DINAMO: Să continuăm seria pozitivă! Cum ar putea arăta primul 11  - Dinamo1948
Voluntari-DINAMO: Să continuăm seria pozitivă! Cum ar putea arăta primul 11 - Dinamo1948

Exclusiv | Fotbalistul pus la zid după FC Voluntari - Dinamo: ”O bătaie de  joc”
Exclusiv | Fotbalistul pus la zid după FC Voluntari - Dinamo: ”O bătaie de joc”

Un nou meci dramatic pentru Voluntari. Dinamo, cu glonțul pe la ureche |  adevarul.ro
Un nou meci dramatic pentru Voluntari. Dinamo, cu glonțul pe la ureche | adevarul.ro

Dinamo - FC Voluntari 1-0. „Câinii” încheie anul cu două victorii  consecutive! Abdallah, eroul gazdelor | Sport.ro
Dinamo - FC Voluntari 1-0. „Câinii” încheie anul cu două victorii consecutive! Abdallah, eroul gazdelor | Sport.ro

Dinamo - FC Voluntari 1-0. "Câinii" au marcat din penalty în prelungirile  partidei! - Antena Sport
Dinamo - FC Voluntari 1-0. "Câinii" au marcat din penalty în prelungirile partidei! - Antena Sport

Victorie dramatică pentru Dinamo cu FC Voluntari, în ultimul meci din etapa  a 21-a a Superligii de fotbal
Victorie dramatică pentru Dinamo cu FC Voluntari, în ultimul meci din etapa a 21-a a Superligii de fotbal

REZUMAT: FC Voluntari - Dinamo 2-3. Final NEBUN, cu penalty ratat în  prelungiri - YouTube
REZUMAT: FC Voluntari - Dinamo 2-3. Final NEBUN, cu penalty ratat în prelungiri - YouTube

Voluntari – Dinamo 2-3! Echipa lui Ovidiu Burcă a obţinut a doua victorie a  sezonului. Sigurjonsson a ratat un penalty - Antena Sport
Voluntari – Dinamo 2-3! Echipa lui Ovidiu Burcă a obţinut a doua victorie a sezonului. Sigurjonsson a ratat un penalty - Antena Sport

Notele GSP după FC Voluntari - Dinamo: fundașul dreapta transferat de  Mircea Rednic, cel mai slab
Notele GSP după FC Voluntari - Dinamo: fundașul dreapta transferat de Mircea Rednic, cel mai slab

FC Voluntari – Dinamo. Deschis oricărui rezultat - Avancronică - LPF

Dinamo dă lovitura la Voluntari după un final ULUITOR, cu gol validat de  VAR și penalty ratat de gazde
Dinamo dă lovitura la Voluntari după un final ULUITOR, cu gol validat de VAR și penalty ratat de gazde

Dinamo Bucuresti - FC Voluntari

Nervi tari la Voluntari! Dinamo, victorie nebună! - Doar Dinamo

Dinamo - Voluntari 1-0. Dinamo lovește în prelungiri și pregătește "marea  evadare". Cum arată acum clasamentul din Superliga - Playsport
Dinamo - Voluntari 1-0. Dinamo lovește în prelungiri și pregătește "marea evadare". Cum arată acum clasamentul din Superliga - Playsport

A venit „Moșul” la Dinamo. „Câinii” au învins cu 1-0 pe Voluntari

6 detalii de la Dinamo - Voluntari: ”Centralului” Moroiță i s-a stricat  aparatura + fotbalistul care a părăsit partida în cârje. FOTO | SuperLiga |  iAM SPORT
6 detalii de la Dinamo - Voluntari: ”Centralului” Moroiță i s-a stricat aparatura + fotbalistul care a părăsit partida în cârje. FOTO | SuperLiga | iAM SPORT

VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun câştigat de către „câini”.  Sigurjonsson a ratat lovitura de la 11m din prelungiri
VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun câştigat de către „câini”. Sigurjonsson a ratat lovitura de la 11m din prelungiri

Dinamo - FC Voluntari. Rămas bun, 2023! - Avancronică - LPF

Dezamăgire după Dinamo - FC Voluntari 1-0: „Nu am putut lega trei pase! S-a  simțit spiritul de echipă mare”
Dezamăgire după Dinamo - FC Voluntari 1-0: „Nu am putut lega trei pase! S-a simțit spiritul de echipă mare”

FC Voluntari - Dinamo 2-3, în etapa 6 din SuperLiga. Victorie de infarct a  „câinilor” - Fanatik.ro
FC Voluntari - Dinamo 2-3, în etapa 6 din SuperLiga. Victorie de infarct a „câinilor” - Fanatik.ro

Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în  ultimul meci al anului din campionat - Eurosport
Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în ultimul meci al anului din campionat - Eurosport