Vigilenţă Fotoelectric A sublinia daniel popovici inot bogatie Aplicat Universitate

Rezultat surpriză: Daniel Martin, românul care l-a învins pe David Popovici  la Campionatul Național de Înot | Digi24
Rezultat surpriză: Daniel Martin, românul care l-a învins pe David Popovici la Campionatul Național de Înot | Digi24

David Popovici a câștigat medalia de aur la proba de 100 m liber! Prestație  de vis la Campionatul Mondial de Juniori de la Lima - Antena Sport
David Popovici a câștigat medalia de aur la proba de 100 m liber! Prestație de vis la Campionatul Mondial de Juniori de la Lima - Antena Sport

Arhive inot - Ora de Sibiu

David Popovici a dus România în finala de 4x50 mixt masculin de la  Europenele de înot în bazin scurt - Eurosport
David Popovici a dus România în finala de 4x50 mixt masculin de la Europenele de înot în bazin scurt - Eurosport

Dan Negru, reacție foarte dură după ce David Popovici a devenit campion  mondial la înot. Ce reproșează televiziunilor - TVmania.ro
Dan Negru, reacție foarte dură după ce David Popovici a devenit campion mondial la înot. Ce reproșează televiziunilor - TVmania.ro

Vești proaste despre Daniel Popovici la JO 2020. Ce s-a întâmplat în  seriile de la 50 metri liber - Playtech Știri
Vești proaste despre Daniel Popovici la JO 2020. Ce s-a întâmplat în seriile de la 50 metri liber - Playtech Știri

David Popovici, locul 3 în finala probei de 100 m liber la Campionatul  European de Înot în bazin scurt de la Otopeni
David Popovici, locul 3 în finala probei de 100 m liber la Campionatul European de Înot în bazin scurt de la Otopeni

David Popovici a câștigat încă două medalii la Campionatele Naționale de  înot în bazin scurt de la Otopeni | Glasul Cetății
David Popovici a câștigat încă două medalii la Campionatele Naționale de înot în bazin scurt de la Otopeni | Glasul Cetății

David Popovici a luat argintul la 100 metri mixt, la Campionatul Național  de înot în bazin scurt de la Otopeni/ Aurul i-a revenit lui Daniel Martin
David Popovici a luat argintul la 100 metri mixt, la Campionatul Național de înot în bazin scurt de la Otopeni/ Aurul i-a revenit lui Daniel Martin

COMENTARIU Sorin Avram: Un singur român, David Popovici, campion mondial la  înot. Mii de români, campioni mondiali la ipocrizie
COMENTARIU Sorin Avram: Un singur român, David Popovici, campion mondial la înot. Mii de români, campioni mondiali la ipocrizie

Dieta minune pe care o urmează David Popovici, noul campion mondial la înot.  Ce alimente nu-i lipsesc sportivului - Playsport
Dieta minune pe care o urmează David Popovici, noul campion mondial la înot. Ce alimente nu-i lipsesc sportivului - Playsport

Românul David Popovici nu are adversar în lume la ora actuală! Pe ce loc se  află în clasamentul mondial
Românul David Popovici nu are adversar în lume la ora actuală! Pe ce loc se află în clasamentul mondial

Performanță fantastică. Înotătorul David Popovici (16 ani) s-a calificat la  Jocurile Olimpice - Monitorul Expres - Stiri Brasov
Performanță fantastică. Înotătorul David Popovici (16 ani) s-a calificat la Jocurile Olimpice - Monitorul Expres - Stiri Brasov

Fenomenul Daniel Popovici a mai stabilit un record mondial la juniori -  CT100.ro
Fenomenul Daniel Popovici a mai stabilit un record mondial la juniori - CT100.ro

Cu capul sus! David Popovici, rezultat pentru viitor în proba regină.  Românul a încheiat pe 7 la 100 m liber | Sport.ro
Cu capul sus! David Popovici, rezultat pentru viitor în proba regină. Românul a încheiat pe 7 la 100 m liber | Sport.ro

David Popovici a câştigat proba de 100 m liber la Campionatele Naţionale de  înot
David Popovici a câştigat proba de 100 m liber la Campionatele Naţionale de înot

David Popovici, pas spre medalii la CE de înot în bazin scurt, în proba sa  favorită | adevarul.ro
David Popovici, pas spre medalii la CE de înot în bazin scurt, în proba sa favorită | adevarul.ro

David Popovici s-a calificat cu primul timp în finala de la 200 m liber!  Are șansa să-și apare titlul
David Popovici s-a calificat cu primul timp în finala de la 200 m liber! Are șansa să-și apare titlul

David Popovici vrea să fie cel mai bun înotător din lume - DoR

BREAKING David Popovici, pe locul 4 în finala de 200 metri liber la CM  Japonia. David a pierdut inexplicabil după ce a condus trei sferturi din  cursă
BREAKING David Popovici, pe locul 4 în finala de 200 metri liber la CM Japonia. David a pierdut inexplicabil după ce a condus trei sferturi din cursă

David Popovici, învins de Daniel Martin la Naționalele în bazin scurt |  Flashscore.ro
David Popovici, învins de Daniel Martin la Naționalele în bazin scurt | Flashscore.ro

David Popovici e fenomenul de 15 ani din bazin. Poveste de campion!

VIDEO - David Popovici, învins de Daniel Martin, la proba de 100 de metri  mixt
VIDEO - David Popovici, învins de Daniel Martin, la proba de 100 de metri mixt

Campionatele Naţionale de înot în bazin scurt | Daniel Cristian Martin l-a  învins pe David Popovici în finala probei de 100 m mixt
Campionatele Naţionale de înot în bazin scurt | Daniel Cristian Martin l-a învins pe David Popovici în finala probei de 100 m mixt

Robert Glință, mai rapid decât David Popovici în seriile de 100 metri  liber, de la Europene. Cum a fost posibil - Eurosport
Robert Glință, mai rapid decât David Popovici în seriile de 100 metri liber, de la Europene. Cum a fost posibil - Eurosport

JO 2020 - Înot: David Popovici şi Robert Glinţă, calificaţi în semifinale  la 200 m liber, respectiv 100 m spate | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Înot: David Popovici şi Robert Glinţă, calificaţi în semifinale la 200 m liber, respectiv 100 m spate | AGERPRES • Actualizează lumea.

David Popovici, unul dintre cei mai tineri membri ai delegației României la  Jocurile Olimpice: „Punctul meu forte e psihicul!”
David Popovici, unul dintre cei mai tineri membri ai delegației României la Jocurile Olimpice: „Punctul meu forte e psihicul!”