Îndeaproape Il oţel curse de raliu trompeta monstru Securitate

Un spectator aflat într-o zonă interzisă pe traseul raliului Câmpulung  Muscel a fost lovit de o mașină și a murit. Cursa a fost anulată | Digi24
Un spectator aflat într-o zonă interzisă pe traseul raliului Câmpulung Muscel a fost lovit de o mașină și a murit. Cursa a fost anulată | Digi24

Dani Oțil, accident cu mașina la raliul din Mangalia

Masina pentru curse de raliu turbo (31070) - LEGO Creator -  jumbo-officeprint.ro
Masina pentru curse de raliu turbo (31070) - LEGO Creator - jumbo-officeprint.ro

Poze : vw, volkswagen, vehicul, mașină de curse, lotus, sporturile cu  motor, 71 raliu polonia 2014, wrc, turismelor, curse auto, masina de  familie, masina de curse stoc, rallycross, curse de dirt track,
Poze : vw, volkswagen, vehicul, mașină de curse, lotus, sporturile cu motor, 71 raliu polonia 2014, wrc, turismelor, curse auto, masina de familie, masina de curse stoc, rallycross, curse de dirt track,

VIDEO | Din pasiune pentru raliu. O maşină istorică legendară va reveni pe  circuitele de curse din România
VIDEO | Din pasiune pentru raliu. O maşină istorică legendară va reveni pe circuitele de curse din România

Campionatul de Raliuri, Viteza in Coasta, WRC si Formula 1 - clasamente,  rezultate, inteviuri, galerii foto si video
Campionatul de Raliuri, Viteza in Coasta, WRC si Formula 1 - clasamente, rezultate, inteviuri, galerii foto si video

Experimentează o cursă de la raliu la 360 de grade cu Subaru

Hyundai Motorsport si Thierry Neuville - locul secund in Raliul Spaniei -  Hyundai Focsani
Hyundai Motorsport si Thierry Neuville - locul secund in Raliul Spaniei - Hyundai Focsani

Am trăit experiența de copilot într-o mașină de raliu WRC2 alături de  Orange Sport, postul ce transmite în exclusivitate WRC în țara noastră :  Gadget.ro – Hi-Tech Lifestyle
Am trăit experiența de copilot într-o mașină de raliu WRC2 alături de Orange Sport, postul ce transmite în exclusivitate WRC în țara noastră : Gadget.ro – Hi-Tech Lifestyle

Campania "Pilot de curse" continuă și în 2023

Din ring, la cele mai importante campionate de raliuri

Cursa de raliu si caricatura sa imortalizeze momentul

Cum să devii Pilot de Raliu – Raliul Iașului

Kalle Rovanpera, învingător în Noua Zeelandă, a devenit cel mai tânăr  campion mondial de raliuri
Kalle Rovanpera, învingător în Noua Zeelandă, a devenit cel mai tânăr campion mondial de raliuri

Masina RC 1:16 Fata-Spate-Stanga-Dreapta de Curse Raliu, USB inclus,  Multicolora
Masina RC 1:16 Fata-Spate-Stanga-Dreapta de Curse Raliu, USB inclus, Multicolora

NOUA masina de RALIU! Raliul Argesului 2020

raliu targu mures - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei  muresene
raliu targu mures - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

Mythical Cars Rally – Un altfel de raliu - RallyMax

Pilot de raliu la 17 ani: a câştigat de la prima cursă, s-a răsturnat cu  maşina de 3 ori şi vrea să fie campion | adevarul.ro
Pilot de raliu la 17 ani: a câştigat de la prima cursă, s-a răsturnat cu maşina de 3 ori şi vrea să fie campion | adevarul.ro

Pașii pentru a deveni pilot de curse - Cristiana Oprea

Etapă de Super Rally, în premieră, pe circuit urban în Timișoara |  adevarul.ro
Etapă de Super Rally, în premieră, pe circuit urban în Timișoara | adevarul.ro

Restricții de trafic în Mangalia, în week-end, din cauza Campionatului  Național de Super Rally
Restricții de trafic în Mangalia, în week-end, din cauza Campionatului Național de Super Rally