binecuvântare acru Întuneca cupa satelor Tripla Maistru nesănătos

INTERVIU | Cunoaște finalistele Cupei Satelor: Comuna Ulmeni(Călărași), la  prima participare la turneul final! – impreunasuntemfotbal.ro
INTERVIU | Cunoaște finalistele Cupei Satelor: Comuna Ulmeni(Călărași), la prima participare la turneul final! – impreunasuntemfotbal.ro

Campioni județeni, fără gol primit! Comuna Dumbrăvița s-a impus la Cupa  Satelor – CSC Dumbravita
Campioni județeni, fără gol primit! Comuna Dumbrăvița s-a impus la Cupa Satelor – CSC Dumbravita

Cupa Satelor se decernează în 1 aprilie, la Galtiu! Crăciunelu de Jos –  Șugag și Ciugud – Livezile, în penultimul act - Ziarul Unirea
Cupa Satelor se decernează în 1 aprilie, la Galtiu! Crăciunelu de Jos – Șugag și Ciugud – Livezile, în penultimul act - Ziarul Unirea

Cupa Satelor a ajuns la nivelul judeţului Neamţ la faza turneelor  semifinale ©
Cupa Satelor a ajuns la nivelul judeţului Neamţ la faza turneelor semifinale ©

Competiția „Cupa Satelor” de la Pietrari și-a desemnat câștigătorii –  JURNAL VÂLCEAN
Competiția „Cupa Satelor” de la Pietrari și-a desemnat câștigătorii – JURNAL VÂLCEAN

Cupa Satelor 2022 - Campioni CSC Dumbrăvița Timiș

Echipa de fotbal U13 a Clubului Sportiv Victoria Cumpăna, pentru a doua  oară CÂȘTIGĂTOARE a Cupei Satelor pe regiunea Sud-Est
Echipa de fotbal U13 a Clubului Sportiv Victoria Cumpăna, pentru a doua oară CÂȘTIGĂTOARE a Cupei Satelor pe regiunea Sud-Est

CUPA SATELOR LA FOTBAL – U 13 Ediția 2023– 2024 – AJF Arad – Asociatia  Judetetana de Fotbal ARAD
CUPA SATELOR LA FOTBAL – U 13 Ediția 2023– 2024 – AJF Arad – Asociatia Judetetana de Fotbal ARAD

FOTO- VIDEO Șelimbărul a câștigat ”Cupa Satelor” la fotbal și va reprezenta  județul Sibiu la turneul
FOTO- VIDEO Șelimbărul a câștigat ”Cupa Satelor” la fotbal și va reprezenta județul Sibiu la turneul

O nouă etapă în Cupa Satelor - Graiul Maramureșului

Cupa satelor la fotbal, ediţia 2, la Roşiile – Arena Vâlceană

Sânmartinul a pus monopol pe faza județeană a Cupei Satelor - BIHON

INTERVIU | Cunoaște finalistele de la Cupa Satelor! Pentru comuna Șanț,  participarea în finală e o experiență unică | Federația Română de Fotbal
INTERVIU | Cunoaște finalistele de la Cupa Satelor! Pentru comuna Șanț, participarea în finală e o experiență unică | Federația Română de Fotbal

CUPA SATELOR | Federația Română de Fotbal

Comuna Livezile a câștigat "Cupa Satelor – 2023", competiție organizată de  AJF Alba
Comuna Livezile a câștigat "Cupa Satelor – 2023", competiție organizată de AJF Alba

În 9 noiembrie are loc faza finală la Cupa Satelor „U13” | Realitatea de  Alba
În 9 noiembrie are loc faza finală la Cupa Satelor „U13” | Realitatea de Alba

Cupa Satelor – impreunasuntemfotbal.ro

INTERVIU | Cunoaște finalistele Cupei Satelor: Comuna Bucșani și-a depășit  performanța din prima ediție! ”Cupa Satelor poate reprezenta un pas către  fotbalul profesionist!” – impreunasuntemfotbal.ro
INTERVIU | Cunoaște finalistele Cupei Satelor: Comuna Bucșani și-a depășit performanța din prima ediție! ”Cupa Satelor poate reprezenta un pas către fotbalul profesionist!” – impreunasuntemfotbal.ro

CUPA SATELOR –... - Asociația Județeană de Fotbal Buzău | Facebook

CUPA SATELOR | Federația Română de Fotbal | Pagina 3

Cupa Satelor, la ora semifinalelor! Se știu echipele calificate în  penultimul act, când și unde va avea loc finala – Arena Vâlceană
Cupa Satelor, la ora semifinalelor! Se știu echipele calificate în penultimul act, când și unde va avea loc finala – Arena Vâlceană

ECHIPA DE FOTBAL DIN COMUNA ULMENI, CALIFICATĂ ÎN TURNEUL FINAL AL  COMPETIȚIEI “CUPA SATELOR” – CANAL SUD
ECHIPA DE FOTBAL DIN COMUNA ULMENI, CALIFICATĂ ÎN TURNEUL FINAL AL COMPETIȚIEI “CUPA SATELOR” – CANAL SUD