Adrian Nita reuseste dubla cu Coltea, inscriind golul de 7-0

Bucharest, Romania - August 23, 2018: View of Coltea Hospital, built  between 1867-1888 by architect Joseph Schiffler, on the ruins of an old  hospital Stock Photo - Alamy
Bucharest, Romania - August 23, 2018: View of Coltea Hospital, built between 1867-1888 by architect Joseph Schiffler, on the ruins of an old hospital Stock Photo - Alamy

CFR Cluj o depăşeşte pe FCSB la titluri consecutive. Recordul este deţinut  de Steaua şi Chinezul - Fanatik.ro
CFR Cluj o depăşeşte pe FCSB la titluri consecutive. Recordul este deţinut de Steaua şi Chinezul - Fanatik.ro

Şefa Secţiei ATI de la Spitalul Colţea: Tot ce presupune medicină de  urgenţă şi de mare
Şefa Secţiei ATI de la Spitalul Colţea: Tot ce presupune medicină de urgenţă şi de mare

Video | Strategia lui Dică dă roade! De ce FCSB pare acum o altă echipă,  dar și unde mai sunt ”carențe”
Video | Strategia lui Dică dă roade! De ce FCSB pare acum o altă echipă, dar și unde mai sunt ”carențe”

Superliga: FCSB – FCU Craiova 2-1, în etapa a 16-a | News.ro

FCSB 9-1 SC Coltea Brasov! Gol FABULOS din lovitura libera al lui  Budescu!!! Nedelcu inscrie si el un gol extraordinar! VIDEO | Sport.ro
FCSB 9-1 SC Coltea Brasov! Gol FABULOS din lovitura libera al lui Budescu!!! Nedelcu inscrie si el un gol extraordinar! VIDEO | Sport.ro

Scandal la Spitalul Colțea, între medici și director: „Am văzut măștile  doar la televizor” - Fanatik.ro
Scandal la Spitalul Colțea, între medici și director: „Am văzut măștile doar la televizor” - Fanatik.ro

FCSB // Pintilii este noul antrenor secund al roș-albaștrilor! Anunțul a  fost făcut de Bogdan Andone
FCSB // Pintilii este noul antrenor secund al roș-albaștrilor! Anunțul a fost făcut de Bogdan Andone

Amicale de lux în luna iunie pentru Colţea 1920 | Buna ziua Brasov

Niciun candidat pentru un post de medic de ATI la ”Colţea” - Manager: Am  transformat postul în medic specialist din primar şi tot nu s-a înscris  nimeni. Nu e o specialitate confortabilă /Rafila: Am cerut DSP să  centralizeze până luni nevoia de posturi | News.ro
Niciun candidat pentru un post de medic de ATI la ”Colţea” - Manager: Am transformat postul în medic specialist din primar şi tot nu s-a înscris nimeni. Nu e o specialitate confortabilă /Rafila: Am cerut DSP să centralizeze până luni nevoia de posturi | News.ro

FCSB - COLTEA BRASOV 7-0 VIDEO | Echipa lui Andone s-a dezlantuit dupa  pauza! Portarul lui Coltea, aproape de un golazo din lovitura libera! Vezi  golurile | Sport.ro
FCSB - COLTEA BRASOV 7-0 VIDEO | Echipa lui Andone s-a dezlantuit dupa pauza! Portarul lui Coltea, aproape de un golazo din lovitura libera! Vezi golurile | Sport.ro

George Colţea - citeste toate articolele despre George Colţea - Antena Sport

FCSB - Colțea Brașov 9-1, Ultima Partidă Amicală A Echipei Lui Nicolae Dică  în Stagiul De La Brașov (azi, Ora 17.00) | Libertatea
FCSB - Colțea Brașov 9-1, Ultima Partidă Amicală A Echipei Lui Nicolae Dică în Stagiul De La Brașov (azi, Ora 17.00) | Libertatea

FCSB
FCSB

FCSB - CS Coltea Brasov

BERIVOI VS COLȚEA SURPRIZĂ MARE ÎN LIGA 4 ROMÂNIA DAU GOL CAMPIOANEI LIGA 1

FCSB a anunţat meciurile amicale din această vară! Doar trei partide.  Singurul meci important e cu Viitorul lui Gică Hagi
FCSB a anunţat meciurile amicale din această vară! Doar trei partide. Singurul meci important e cu Viitorul lui Gică Hagi